Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
W poprzednim tygodniu byłem w jednym sklepie w którym dosyć często bywam, naszło mnie przy okazji żeby wypróbować zapachy przy kasie. Sklep ten ma cztery zapachy w linii męskiej, wypsikałem karteczki, ale zapomniałem o jednym zapachu, bo stał z boku. Nigdy nie używałem perfum, więc nie przyszło mi do głowy żeby spróbować na nadgarstku. Zamówiłem wstępnie bardziej żywy zapach, trochę orzeźwiający i letni, ale nie wiem jak się będzie zachowywał na skórze. Myślałem żeby to jeszcze przetestować w sklepie, póki nie jest rozpakowany. Tylko że nadgarstki mam dwa, a zapachów jest cztery. Czy można spróbować psiknać gdzieś dalej na ręce, na przykład przed zgięciem łokcia? Nie wymieszają się? Chciałbym mieć na początku jeden zapach, wyrobić sobie swój własny, "firmowy". Dlatego ten wybór jest taki ważny.
#perfumy #pytanie
  • 11
@Borealny: @Zielczan: @Borelioza666:
Ja testuje tylko zewnetrzna czesc dloni i zawsze sobie pluje w brode jak spryskam dwie rece - zalachy sie mieszaja i jest dupa nie test. Wielokrotnie cos mi sie podobalo w takich testach a potem po kupnie flakonu/dekantu okazywalo sie, ze zapach byl taki super nieliniowy i pelnowymiarowy a w rzeczywistosci to przez mieszanie sie z drugim zapachem i byla lipa.
Polecam spryskac 2-3 razy na
@wyenyawa Co w tym dziwnego? Ja nie mam kontaktu z nikim poza moim najbliższym zespołem. Nie mamy problemu z tym żeby raz na jakiś czas kilka osób przyniosło kilka odlewek czy próbek do pracy by zaaplikować sobie w kilku miejscach.