Wpis z mikrobloga

@SandalzJezusa: jako kadet masz fazy w których za wypełnienie określonych misji jesteś nagradzany monetkami, kryształami, dorm cardami czy też time swirl passami (to do invites of mirage, tam się zdobywa materiały do craftowania ekwipunku), i jeszcze możliwe że coś się dostaje, a sensei otrzymuje punkty do reputacji oraz specjalną walutę do masters shopu.
@SandalzJezusa: nie ma, to dla nowych graczy jest stworzone. Kadetem można zostać między poziomem <10 aż do 74 włącznie. Najwcześniej można ukończyć kurs osiągając lvl 70, a wtedy można już zostać sensejem. Jedną z misji każdej fazy kadeta jest osiągnięcie konkretnego poziomu kapitana, od 10 w pierwszej do 70 w ostatniej (już nie pamiętam dokładnych poziomów i ile faz było). Jeśli nigdy się kadetem nie było, to sensejem można zostać dopiero
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Gorrann: No jest w cholere opcji, samemu nie wszystko jeszcze dokładnie ograłem bo nawet miesiąc nie gram.

Trzeba pilnować żeby się stamina nie scapowała ofc, na początku możesz przepalać na fragmenty głównie dla yamabuki armor albo night squire. Tak to robisz story, questy co ci się świecą i tam z eventów i ze starter event co jest na dole na głównej stronie.

Open world na początku jest darmowy i musisz sobie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Gorrann: Niby są tier listy ale to chyba bardziej przydatne jak już walisz end game bo raczej odnoszą się do postaci z pełnymi stigmatami i brońkami.

Też na początku podobnie grałem, SP nie levelowałem zbytnio. Na początku night squire+yamabuki armor lub divine prayer i co tam trzeba na trzeci slocik, ja wcześnie dostałem celestial hymn czyli dobrego supporta pod physicala to z nią grałem. Z tego co się zorientowałem teamcompy to