Wpis z mikrobloga

Wszystkim cieszącym się z podwyżek stóp przypominam, że dzięki temu banki będą jeszcze bogatsze, a ludzie płacący kredyty troche biedniejsi.
Ale przynajmniej będzie gorzej dzięki PISowi i ich polityce monetarnej dzięki której zmagamy się z byczą inflacją.

Powiem Wam, że jeszcze dużo radości Was czeka bo PIS rozwali to państwo calkowicie.

#nieruchomosci #rpp #inflacja
  • 12
Wszystkim cieszącym się z podwyżek stóp przypominam, że dzięki temu banki będą jeszcze bogatsze, a ludzie płacący kredyty troche biedniejsi.

Ale przynajmniej będzie gorzej dzięki PISowi i ich polityce monetarnej dzięki której zmagamy się z byczą inflacją.

Powiem Wam, że jeszcze dużo radości Was czeka bo PIS rozwali to państwo calkowicie.


@kam1l: Bait 2/10, bo odpisałem ( ͡ ͜ʖ ͡)
@IntoApocalypse: w idealnym scenariuszu PIS rozwala polandie do konca roku, dolny śląsk zostaje przyłączony do niemiec i kredyty zostają zamienione ze zmiennej na stałą stopę zgodnie z niemieckim prawem, gdzie jasno się mówi że ryzyko ponosi instytucja finansowa jako "profesjonalista" w układzie z klientem.
Rozmarzyłem się.
Ale mają mój głos, bo dam rade jeszcze tu kilka raz pod tą flagą biało czerwona przecierpieć.
że dzięki temu banki będą jeszcze bogatsze


@kam1l: no jak się bierze kredyt w banku to kto ma na tym zarabiać? Przecież wiadomo ze bank. Można było wziąć kredo u jakiś gangósów xd Albo nie kupować rzeczy na które nie stać i próbować się dorobić samemu na całą wartość mieszkania.