Wpis z mikrobloga

@oomaster: Rownież mam 5 i polecam głownie ze względu na szybkość działania (o jakiejkolwiek minimalnej ścinie możesz zapomnieć) no i wykonanie. S4 miałem przez dłuższy czas i lubił się zamulić, przylagować no i ten plastik fantastik :) A no i htc one też całkiem spoko, godny konkurent.
  • Odpowiedz
@grim: ja jako użytkownik ipada i osoba trochę kierująca się powoli w fajnbojowanie powiem że ipad to gówno :).

ale nad 5s się zastanawiam :(
  • Odpowiedz
@oomaster: Cena normalna jak za nowy na allegro tj. 2200-2300.

Czarne mają to do siebie, że ramka jest lakierowana na czarno i przy większym uszkodzeniu ten lakier może odpaść natomiast białe nie mają lakieru na ramce więc trochę mniej na nich widać zużycie.

Z silikonów byle czego nie polecam bo miałem tego sporo i dopiero Puro plasma cover jest na prawdę dobry :)

Od jakiegoś czasu nie korzystam z pokrowców tylko
  • Odpowiedz
@oomaster: ten biały z 32gb wydaje się być zajebistą opcją, kupisz jakieś fajne plecki i będzie git. Polecam coś od Spigena albo Cygnetta.
  • Odpowiedz
@Jubei: Mój kolega miesiąc temu szedł po dzielni podbiło do niego kilka dresów i krzyczą pokaż telefon, pokaż telefon! On wwyjmuje ze strachu (miał białego IP5) Oni patrzą na ten telefon i od razu morde mu oklepali za to ,że biały ma!

  • Odpowiedz