Wpis z mikrobloga

Mirki mam problem, może ktoś jest w stanie to wytłumaczyć. Tindera 1 raz zakładałem dwa lata temu, miałem wtedy 18 lat, wyglądałem naprawdę średnio, zdjęcia były dość słabe a opis żenujący. Miasto 10k, a i tak miałem kilkadziesiąt matchy w kilka dni, notabene właśnie wtedy na tinderze znalazłem swoją 1 dziewczynę XD.

W sierpniu 2021 wróciłem na tindera, zalogowałem się na ten sam numer co za pierwszym razem, ale kompletnie inne zdjęcia i opis (zaliczyłem mały glow up), miasto te same. I cóż, 0 lajków, właściwe jakbym był niewidoczny dla nikogo na tinderze. Więc #!$%@?, usunąłem, w międzyczasie przeprowadziłem się do wojewódzkiego miasta i kilka dni temu założyłem zupełnie nowe konto, na nowy numer, nowe konto google, nowe zdjęcia, defacto wszystko było nowe.

Ogarnąłem sobie naprawdę dobre foto, sto razy lepiej wyglądam na nich niż w 2020r i króciutki opis. I raptem 12 lajków w 3 dni, kilka matchy i tinder zamarł. Licznik lajków stoi w miejscu, o matchach nawet nie wspominając. Użyłem nawet boosta w godzinach szczytu w niedzielę, który dał mi, uwaga, jeden lajk. Coś tu jest ewidentnie nie tak, skoro brzydszy i młodszy ja z żenującym opisem miał 10-krotnie większe zainteresowanie mając tindera na totalnym zadupiu. Przecież w wojewodzkim mieście tych lajków i matchy powinno być znacznie znacznie więcej xD. Jakieś sugestie co się tu może dziać? Słynny shadowban? Czy może tinder zmienił algorytmy przez te 2 lata?

#tinder
  • 12
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Batyskaf69: świat się zmienił, kilka lat temu wyglądałem jak gówno i dziewczyny same podchodziły, dzisiaj na tinder mam pary, ale nikogo normalnego mimo lepszego wygladu
  • Odpowiedz
@Batyskaf69: tinder stał się strasznie "p2w" i moim zdaniem bez jakiegokolwiek plusa czy golda strasznie obcina zasięgi. Po to forsują te wszelkie boosty, goldy a nawet platinum. Jak raz promocyjnie oferowali platinum po jakiejś bardzo niskiej cenie jak chyba to wprowadzili, potrafiłem mieć jakieś 15 par w ciągu dnia. Przy tym samym opisie i zdjęciach bez platinum tyle to może byłem w stanie uzbierać w ciągu tygodnia, a nawet tutaj
  • Odpowiedz
@posepny_papaj: Odnoszę też wrażenie, że przy opłaconym koncie proponowały mi pary, które wydawały mi się bardziej w moim typie niż przy opcji free. Jakby algorytm specjalnie przy free podsuwał propozycje, które mają naprawdę małe prawdopodobieństwo matcha.
  • Odpowiedz
  • 0
@Batyskaf69
Aktualnie darmowe konto jest widziane tylko przez pierwsze kilka dni, później już się nie pokazuje.
Najprościej ogarnąć sobie darmowe super like i po nich wyświetlisz tej co dałeś.
Sprawdziłem nie raz, działa
  • Odpowiedz
  • 2
@Kreation
Ja sobie zrobiłem konto tinder plus przez Huawei app galery na pół roku za free, w tym dostaje 5 super like co tydzień i 1 boosta w miesiącu.
Zwykle z tych 5 mam 1/2 pary i tak ci tydzień.

Jest jeszcze opcja dostania 25 super like za zaproszenie znajomych, ale nie zagłębiałem się w to jakie warunki trzeba spełnić.
  • Odpowiedz