Wpis z mikrobloga

@FeyNiX: Ja korzystalem wiele razy i od dawna z nich, od czasu do czasu, korzystam (zaczalem gdy dzialali jeszcze pod stara nazwa RelayRides).
Nigdy nie mialem zadnych problemow.
Gdy ma sie sporo czasu i chce sie zaoszczedzic troche pieniedzy to jest fajna opcja, ostatnio jednak gdy latam w krotsze 'tripy' to korzystam z 'tradycyjnych' wynajmow dlatego ze szybciej sie na lotnisku odbiera i zostawia samochod (tylko dlatego).
  • Odpowiedz
  • 0
@baidu: w jakich krajach korzystałeś? Chodzi mi o USA bo lecę za jakiś czas a na TURO fajne oferty a z kolei wypożyczalnie przez covida nie wyrabiają się z robota i praktycznie każda ma bardzo złe opinie.

Jak USA to miałbym kilka pytan.

No i ja potrzebuje samochodu na 8 dni a widze ze jak powyżej tygodnia to promocje wchodzą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
w jakich krajach korzystałeś?


@FeyNiX: Korzystalem tylko w USA. Nie wiedzialem w ogole ze to dziala gdziekolwiek po za USA.

a z kolei wypożyczalnie przez covida nie wyrabiają się

Wydaje mi sie ze wrecz przeciwnie, maja mniej klientow przez covid. Ja pozyczalem z wypozyczalni (enterprise) 2 tygodnie temu gdy bylem w Ashville i nie mialem wiekszych problemow :)
  • Odpowiedz
  • 0
@baidu: teraz klientów jest od groma tylko ludzi do roboty nie ma. I każda wypożyczalnia ma niskie oceny dlatego trochę się zraziłem. Poczytaj w google co ludzie piszą o tych na LAX.

Tak swoją droga to wypożyczenie samochodu to obowiązkowo karta kredytowa jednak robiąc próbna rezerwacje mogłem zapłacić Apple Pay będąc w UK. Czy wtedy to przechodzi czy jakieś inne cyrki?

I najważniejsze, gdy wypożyczam przez TURO to jak jest z
  • Odpowiedz
  • 0
@baidu: Co do samej aplikacji to gdy zamawiasz samochód w konkretnym miejscu to coś właściciel sprawdza czy normalne procedury i do wyjazdu?
  • Odpowiedz
Tak swoją droga to wypożyczenie samochodu to obowiązkowo karta kredytowa jednak robiąc próbna rezerwacje mogłem zapłacić Apple Pay będąc w UK. Czy wtedy to przechodzi czy jakieś inne cyrki?


@FeyNiX: W USA gdy bierzesz z wypozyczalni to nawet jak wstepnie zarezerwujesz apple pay to i tak beda prosili o karte kredytowa (to jest ich ubezpiecznie na poczet przyszlych szkod).

I najważniejsze, gdy wypożyczam przez TURO to jak jest z ubezpieczeniem?


Z
  • Odpowiedz
  • 0
@baidu: Po napisaniu poprzedniego komentarza przeczytałem kilka poradników w tym 20 minuty na YT.

Z tego co się dowiedziałem to większość HOSTÓW to prywatne wypożyczalnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) z ubezpieczeń w zależności od samochodu są trzy opcje a jak drogi to tylko dwie z czego przy najdroższej cena końcowa jest niższa niekiedy ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Co do weryfikacji stanu to trzeba
  • Odpowiedz