Wpis z mikrobloga

Napiszę jakby typo jednak usunął komentarze bo póki co jego """""""""merytoryczna dyskusja""""""""""" to; XDDDDDDDDDD i że to niby dlatego bym nie mógł edytować tego co napisałem.

Jak to było? typowe lewactwo? No tak średnio bym powiedział

https://www.wykop.pl/wpis/63558531/ktos-sie-pomylil-i-powiedzial-prawde-widzicie-osta/

1. Pokaz laserowy to indywidualna decyzja władz warszawy
2. Światełko do nieba nie powoduje WIELOMINUTOWEGO CIĄGŁEGO NAPIER...NIA Z KAŻDEJ MOŻLIWEJ STRONY I MIEJSCA. Oraz masy błysków.

Umówmy się, to jest skala, huk nie roznosi się od tego tak żeby zagrozić zwierzętom, gdyby tak było to umierałyby one od najmniejszego strzelenia z rury na ulicy czy innych miejskich dzwięków. Kłaniają się prawa fizyki. Chyba że """""typowe prawactwo""""""""" jest w stanie je obalić, to może powinno zgłosić się po nagrodę nobla.

Powinienem się zagłębić w temat, przedstawić fizykę dzwięku.

koleś po prostu jest trollem, niczym więcej

1. W sylwestra huk ogłusza ptaki
2. W sylwestra błyski zaburzają ich zmysł magnetyczny
3. W sylwestra huk je spłasza przez co przy ich prędkości zabijają się o co uderzą, lub powoduje zawał

Światełko do nieba nie trwa na tyle długo, nie powoduje takiego huku żeby coś złego zrobić na taką skalę jak coroczne fajerweki. Po prostu, to jest zupełnie inna sytuacja i nie da jej się porównywać.

Jak zwykle typowe prawactwo okazuje się że jest zwykłą bandą nieuków z jedynym argumentem w postaci rzeczonego "XDDDDDDDDDD" czy "dzielnie bronisz pana"

ha tfu

#wosp #trzaskowski #polityka #4konserwy #neuropa #konfederacja #tusk #razem #bekazlewactwa #lewackalogika #lewica #bekazpisu
wierzgontycymbale - Napiszę jakby typo jednak usunął komentarze bo póki co jego """""...

źródło: comment_1644251905WtBkQPPYMqS67mH1Iy69eA.jpg

Pobierz
  • 11
https://youtu.be/g5UHFwHyiNc tak wyglądało światełko do nieba

widać po tym co odpalono że to nie był huk zagrażający życiu ptaków, prawa fizyki rozchodzenia się dzwięku się kłaniają, chłopski rozum to jest właśnie to twoje "Pozatym huk ploszacy zwierzęta w centrum wzmaga głos odbity od wielkich ścian wieżowców."

to jest zwyczajnie nieprawda
Ja generalnie skończyłem dyskusję z tym błaznem, oczekuje ode mnie konkretnych pomiarów mimo iż widać jak na dłoni że skala roznoszącego się huku oraz błysków jest inna i nie miała prawa wyrządzić takiej szkody jak napier...nie sylwestrowe
@wierzgontycymbale:

A potrafisz podać dane odnośnie natężenia hałasu czy

"to hałas jak pierdnięcie" jest argumentem naukowym?

Proszę Cię - akustyka to nauka ścisła, a Ty nie podałeś ŻADNYCH opracowań liczb, tylko wrzuciłeś dwa filmiki i piszesz, że ten pokaz nie zagrażał ptakom "bo nie" bo ja tak uważam i bo ja się znam a Ty jesteś trollem.

Podaj te dane, a nie uprawiasz naukę na chłopski rozum.
a Ty nie podałeś ŻADNYCH opracowań liczb


@albo_wutka_albo_buk: bo takowych NIE MA

tylko wrzuciłeś dwa filmiki i piszesz, że ten pokaz nie zagrażał ptakom "bo nie"


@albo_wutka_albo_buk: bo to są właśnie te dane człowieku pierwotny, są różne fajerweki, jedne wybychają z hukiem wystrzału z armaty, inne nie i po nagraniu słychać że ten huk to była popierdółka w przełożeniu na real, standardowe fajerwerki które trwały 5 minut, w obszarze do
szczerze mówiąc musiałbym sobie przypomnieć temat fal dzwiękowych, ich załamywania się itd. ale po prostu nie ma szans na to żeby te huki spowodowały szkody na obszarze powyżej 1.5-2 kilometrów, a zakładam że tam zwyczajnie aż tylu ptaków po prostu - nie ma