galonim galonim 07.02.2022, 16:54:24 5 + Jutrzejsze występy PolakówBiathlon 9.30 bieg indywidualny na 20 km M (Grzegorz Guzik) Biegi narciarskie 9.00 sprint techniką dowolną K, kwalifikacje (Izabela Marcisz, Monika Skinder, Weronika Kaleta, Magdalena Kobielusz, Karolina Kukuczka) 9.50 sprint techniką dowolną M, kwalifikacje (Maciej Staręga, Dominik Bury, Kamil Bury, Mateusz Haratyk) 11.30 sprint techniką dowolną K, ćwierćfinały 11.55 sprint techniką dowolną M, ćwierćfinały 12.25 sprint techniką dowolną K, półfinały 12.35 sprint techniką dowolną M, półfinały 12.47 sprint techniką dowolną K, finał 13.00 sprint techniką dowolną M, finał Łyżwiarstwo szybkie 11.30 1500 m M (Zbigniew Bródka) - dziś było info o kontuzji i wycofaniu się z biegu Saneczkarstwo 12.50 jedynki K, 3. ślizg (Klaudia Domaradzka) 14.35 jedynki K, 4. ślizg Snowboard 3.40 slalom gigant równoległy K, kwalifikacje (Aleksandra Król, Weronika Biela-Nowaczyk, Aleksandra Michalik) 4.07 slalom gigant równoległy M, kwalifikacje (Oskar Kwiatkowski, Michał Nowaczyk) 4.34 slalom gigant równoległy K, biegi eliminacyjne 5.01 slalom gigant równoległy M, biegi eliminacyjne 7.30 slalom gigant równoległy K, 1/8 finału 7.38 slalom gigant równoległy M, 1/8 finału 8.06 slalom gigant równoległy K, ćwierćfinały 8.15 slalom gigant równoległy M, ćwierćfinały 8.24 slalom gigant równoległy K, półfinały 8.30 slalom gigant równoległy M, półfinały 8.36 slalom gigant równoległy K, o brązowy medal i finał8.43 slalom gigant równoległy M, o brązowy medal i finał #codziennypekin22
Biathlon
9.30 bieg indywidualny na 20 km M (Grzegorz Guzik)
Biegi narciarskie
9.00 sprint techniką dowolną K, kwalifikacje (Izabela Marcisz, Monika Skinder, Weronika Kaleta, Magdalena Kobielusz, Karolina Kukuczka)
9.50 sprint techniką dowolną M, kwalifikacje (Maciej Staręga, Dominik Bury, Kamil Bury, Mateusz Haratyk)
11.30 sprint techniką dowolną K, ćwierćfinały
11.55 sprint techniką dowolną M, ćwierćfinały
12.25 sprint techniką dowolną K, półfinały
12.35 sprint techniką dowolną M, półfinały
12.47 sprint techniką dowolną K, finał
13.00 sprint techniką dowolną M, finał
Łyżwiarstwo szybkie
11.30 1500 m M (Zbigniew Bródka) - dziś było info o kontuzji i wycofaniu się z biegu
Saneczkarstwo
12.50 jedynki K, 3. ślizg (Klaudia Domaradzka)
14.35 jedynki K, 4. ślizg
Snowboard
3.40 slalom gigant równoległy K, kwalifikacje (Aleksandra Król, Weronika Biela-Nowaczyk, Aleksandra Michalik)
4.07 slalom gigant równoległy M, kwalifikacje (Oskar Kwiatkowski, Michał Nowaczyk)
4.34 slalom gigant równoległy K, biegi eliminacyjne
5.01 slalom gigant równoległy M, biegi eliminacyjne
7.30 slalom gigant równoległy K, 1/8 finału
7.38 slalom gigant równoległy M, 1/8 finału
8.06 slalom gigant równoległy K, ćwierćfinały
8.15 slalom gigant równoległy M, ćwierćfinały
8.24 slalom gigant równoległy K, półfinały
8.30 slalom gigant równoległy M, półfinały
8.36 slalom gigant równoległy K, o brązowy medal i finał
8.43 slalom gigant równoległy M, o brązowy medal i finał
#codziennypekin22