Wpis z mikrobloga

A może jednak uderzyć pięścią w stuł i zrobić looksmaxxing? Jakby poprawić parę rzeczy, to nie było by tak źle. Głównie dla siebie chciałbym to zrobić, bo mam spore kompleksy przez wygląd.

- przeszczep tłuszczu pod oczy żeby zniwelować podkrążenia
- wolumetria twarzy
- implanty żeby poprawić linię szczęki i wyostrzyć rysy
- aparat na zęby, wybielanie
- przeszczep włosów

Myślę, że polepszyłoby to moją jakość życia o ile efekty byłyby chociaż w miarę dobre...
#przegryw #blackpill #looksmaxing
  • 20
  • Odpowiedz
@KorwinizacjaPrzelyku: Looksmaxxing, szczególnie w tej drastycznej formie (operacje, implanty) może być w przyszłość zbyt ciężki do przełknięcia kiedy to po poprawie kilku cm skóry i kości twojej twarzy nagle społeczeństwo zaczyna traktować cie lepiej, więcej ludzi się do ciebie odzywa czy femoidy wykazują zainteresowanie. Wtedy następuje największe uderzenie czarnej piguły na własnym przykładzie i doświadczenie tego jak gatunek ludzki jest dennym i prymitywnym stworzeniem gdzie kilka cm kości jest w stanie
  • Odpowiedz
rozwiń?


@KorwinizacjaPrzelyku: Tłuszcz się wchłania i nie da się stwierdzić ile się go wchłonie (w przeciwieństwie do kwasu) - w prawym oku może ci się wchłonąć 30%, a w lewym 10% i później znowu trzeba latać do kliniki żeby to poprawić. Dodatkowo może się wchłonąć na tyle dużo tłuszczu, że cienie dalej będą widoczne (wtedy znowu do kliniki), albo na tyle mało, że będzie go pod tymi oczami za dużo (w
  • Odpowiedz
Rozwiniesz swój ból dupy?


@ChadMessiah: mój ból dupy? xDDDDDDDD nazwał bym to bardziej "beką w #!$%@?", ale ok prosze bardzo:

jesteście kołkiem #!$%@? adoracji, liżacej się po fiutach jak to macie ciężko, jak p00lki to c00rvy mordeczko, jakie społeczeństwo jest złe, jak to rodzice wam nie zapewnili warunków, jakie blue pille black pile gówno pille looxmaxingi chady julki incele gymcele, jak czyta takie rzeczy czlowiek zdrowy na umyśle, to wygladacie jak
  • Odpowiedz
@onomatopeja_ straszne, opisujemy rzeczywistość taka jaka ona jest.
Jesteśmy sektą, która wypuściła meeksa z więzienia, a herrina chciała uniewinnić. A nie zapomniałem to druga strona tego chciała.

Straszny looksmaxing, chęć ulepszenia swojego wyglądu.xddd
  • Odpowiedz
@onomatopeja_: Komentarz godny typowego normana czyli nie do końca wiem i nie rozumiem co tu piszą ale nie podoba mi się to/nie jest to zgodne z moją urojoną wizją świata, więc zacznę pluć jadem bo myślę życzeniowo i liczy się tylko moja własna bańka według której osądzam innych. Piszesz, że przeglądasz portal od 10 lat ale zamiast po prostu tego nie czytać, dać na czarno jak cywilizowany człowiek to jednak nadal
  • Odpowiedz
@onomatopeja_: Kiedyś nie było wielu rzeczy. A jedyną niezmienną rzeczą jest to, że wszystko się zmienia. Ja mam nieco inne podejście do tych wszystkich pilli ale nie oczekuję, że będziesz lustrował mojego profilu bo i po co. W każdym razie często na tagu wymieniamy się badaniami naukowymi. A te jasno pokazują jak zmieniają się trendy na przestrzeni dekad. Aktualnie liczy się tylko morda i wzrost, nawet kasa odchodzi do lamusa bo
  • Odpowiedz