Wpis z mikrobloga

Jeszcze jednym "wskaznikiem" sie zasugeruje - jezeli ETH spadnie ponizej 2950 to juz wyjscia btc powyzej 42k raczej nie bede sie spodziewał.
oczywiscie w krotkiej perspektywie czasowej o jakiej tu piszemy
Nie mam pozycji zalozonej, jeszcze czekam. Na te chwile przewiduje shorta z poziomu dzisiejszej nocy, zamykajac przy 37500.
@Dymass: premarket s&p jak na zlosc sie zaczal zielenic, w nocy CME hossowało, teraz nie moge ustalic skad ten podwyszony popyt
edit. nie wyglada to jeszcze najgorzej, po 16:00 zobaczymy czy wycena przyspieszy
@washingtonbullet: tyle jest warta twoja ignorancja, na dole wykresu masz dni miesiaca. Spadek do 40k prognozowałem w okolicach 11 lutego czyli za 4 dni. Poki co to nie mozemy jeszcze tutaj mowic o bledzie w ocenie. Jakbys przeczytal poprzedni temat to wiedzialbys, że AT to jeden z kilku elementów składowych predykcji.
Na przykład z AT nie wywnioskujesz terminow konkretnych ruchow, a jak widzisz staram sie je przewidywać.
Jezeli masz lepsze sposoby
@washingtonbullet: wydaje ci sie nielogiczny bo probujesz grać w gre nie znając jej zasad.
Zaczynajac przygode z jakakolwiek giełdą otrzymujesz mase dezinformacji. Multum nieistotnego słowotoku.
Wpłacając w którąś z tych piramid finansowych zwanych krypto - kierujesz się wiarą. Wiarą w informacje. A podobno społeczenstwo odchodzi od religii na rzecz rozumu. Pokretna ta laicyzacja.
Wmawia się, że ludzie inwestują tu grube pieniadze (chyba tylko ci religijni) bo ani fundusze, ani menagersi nie
@Fangu: gdyby było tak jak piszesz i gdybyś potrafił tak szacować przyszłość rynku byłbyś milionerem który nie traciłby czasu na siedzenie na wykopie. Obaj wiemy że tak nie jest ( ͡° ͜ʖ ͡°) miej swoje analizy techniczne, a ja będę opierać się na swoich metodach. Pozdro
@washingtonbullet: tego co robie nie nazywam analiza techniczna tylko oddsami. Maksymalizuje oplacalnosc zajecia pozycji w ktorej istnieje wieksze prawdopodobienstwo zaistnienia oczekiwanego ruchu wzgledem nieoczekiwanego. np 3 do 1. czyli na 3 wejscia jedno bedzie nietrafione.
jest to ryzykowne ale pozwala wygeneowac wieksze zyski. mozna grac jak fundusze czyli bezpiecznie, ale wtedy albo nic nie zarabiasz, albo np 1%, ale tez nie tracisz
@washingtonbullet: @Fangu: AT nie jest nigdy wyrocznią, ale jest dobrą wskazówką. Rynki działają fraktalnie i są odzwierciedleniem ludzkich emocji i jakkolwiek to nie brzmi, to zazwyczaj się to sprawdza. Niezależnie czy jest to elliot czy coś innego. Kiedyś spotkałem się z cytatem, który zapadł mi w głowę, że analiza techniczna to komunikator do rozmowy pomiędzy tymi, którzy sterują rynkiem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ciężko temu zaprzeczyć.
@Fangu: Patrząc na wskaźniki to na dzień dzisiejszy btc powinno lecieć w dół pomimo wiadomości o Tesli, Kpmg i innych podobnych to wstrzymanie wstrzykiwania kasy w akcje s&p 500 spowoduje spadek i tak trochę mam "teorię spiksową" że podnoszą cenę by wyprzedać przed kolejnym dołkiem.
@j3th:

analiza techniczna to komunikator do rozmowy pomiędzy tymi, którzy sterują rynkiem


jest to ciekawe spostrzezenie, jezeli przyjmiemy np swieczki tygodniowe - jestem w stanie sie z tą teorią spiskową "zgodzić" (czyli raczej jej nie odrzucać :)

@Kuroblack: ciezko jest te teorie zweryfikować, ze względu na brak bezstronnych danych. Rynek jest na tyle manipulowany, że mozemy przypuszczać, doszukiwać się argumentów pod wytlumaczenie wlasnej perspektywy. Ty wiazesz snp z btc. Jest