Wpis z mikrobloga

Pewnie dużo osób nie widziało, wczoraj wyszło spolszczenie do moda, który przenosi Gothic 1 na silnik Gothica 2, mod warty polecenia. Pograłem dzisiaj cały dzień i zero problemów, elegancko to wygląda. Dla mnie jedynym minusem jest to, że dołożyli też trochę rzeczy z modów do G1, ale o dziwo podczas gry nic z tych rzeczy nie przeszkadza. Opis co dokładnie tam dołożyli na stronie:
https://www.sefaris.eu/przebudzenie
#gothic #gothic2 #gry
  • 8
@ManfredMacx Niestety nie, ale ogólnie nie ma tego aż tak dużo, z opisu śmierdziało mi to jakimś returningiem, a okazało się, że nie jest źle. Sam bardzo nie lubię modów, które dodają tego typu rzeczy do zwykłego Gothica, ale jak dla mnie zalety silnika G2 są warte tego, żeby w to zagrać nawet jak ktoś nie lubi takich modów, serio nie jest tak źle. Chyba już nie wrócę do klasycznego G1.
@patrykw96: grałem w to, uguem to graficznie większość rzeczy jest spójna, świat wygląda zajebiście, ale questy i ogólnie nowe kwestie są bardzo średnio napisane, nie wiem czy tu urok że z jakiegoś potocznego rosyjskiego na polski przetłumaczono, czy po one poprostu są #!$%@?ę, marzy mi się Edycja Rozszerzona ( aka banda quentina ) z takim światem. to byłby goat
@conormacgregor no ja wolałbym czystą wersję G1 bez tych wszystkich nowych npc i dialogów, ale cóż nie będę narzekał, bo i tak jest zajebiscie

podobno w wersji 1.5 (ta to 1.3) usuneli bardzo dużo questów, ale osoby, które to tłumaczyły wolały żeby te questy zostały i przetłumaczyli 1.3 ( ͡° ʖ̯ ͡°)