Wpis z mikrobloga

Panowie inżynierowie z #factorio jak zmienić domyślne ustawienie tymczasowego przystanka z '5 sekund' na np 'wagony opróżnią się'. Strasznie to upierdliwe (°°
  • 14
  • 0
@grzesiekjunior huiowo, mam mapę na pół planety, pociąg z zestawem budowlanym i mną jedzie czasem wiele minut, jak nie przestawię ręcznie to mi zawróci jak wyjdę na dwójkę i się przeciagnie sesja ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Hellicon: Zrób przystanek z takimi ustawieniami jak chcesz, zrób schemat konstrukcyjny, zaznacz tylko ten przystanek i potem jak będziesz tworzył przystanki z tego schematu to powinny mieć te pierwotne ustawienia
  • 0
@Benzen Przecież to pociąg ma ustawienia co do przystanku, a nie odwrotnie. Pomijam już fakt jak stworzyć przystanek 20 kilometrów dalej. Hmmm ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Hellicon jak jeździsz pociągiem prywatnym to nie musisz jeździć na przystanki. Wsiądź do pociągu, otwórz pociąg i na mapie wybierz miejsce na torach i kliknij bodajże z ctrlem i pojedziesz prosto na ten punkt. Jak ruszy to ustawiasz, żeby czekał, albo nie dajesz innym przystanków i możesz iść gdzie chcesz
@Hellicon: Ja to robię tak. Mam pociąg towarowy(budowlany), który czeka zawsze załadowany przy mallu. Sam wszędzie jeżdżę jedną lokomotywą, którą trzymam w eq. Jak dojadę na miejsce, gdzie chce coś zbudować to z blueprintu robię pętlę ze stacją rozładunkową. Na blueprincie jak masz nazwaną stacje to po zrobieniu go zblueprintu nazwa zostaje. W pociągu budowlanym mam ustawiony grafik Stacja mall > ładuj wszystko / Stacja budowanie < czekaj w nieskończoność. Jako,
  • 0
@mojemacki Jest to jakieś rozwiązanie, dziękuję spróbuję. Nie jest niestety idealne, czesto jedzie się poprawić jakąś pierdułkę i szkoda czasu na budowanie peronu.