Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki,
od kilku lat pracuje jako specjalista, poźniej menager ecommerce. Ogólnie jest spoko, ale co jakiś czas dopadają mnie myśli, że nie wykorzystuje swojego potencjału, bo firma nie jest w stanie, głównie mentalnie, nadążyć za rynkiem/mną.
Otwarcie komunikuje chęć zmian i często udaje się coś przepchać, ale tempo zmian i podejście do nich niezbyt mnie satysfakcjonują.

- kontrakt b2b
- ~8h łącznego czasu poświęconego na pracę dziennie (dojazdy, praca, powrót)
- 10-14 dni urlopu płatnego
- ~7k na czysto licząc wszystkie koszty

pytania:
1. jakie są płace na podobnych stanowiskach? Biorę pod uwagę prace zdalną/hybrydową.
2. jak postąpiliście w podobnej sytuacji?

#praca #pracbaza #ecommerce

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61fbd5a099f26e000a5d8639
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 5
  • Odpowiedz
OP: @AnonimoweMirkoWyznania: ObitaOrka
Jako manager Ecommerce masz zespół pod sobą? - na ten moment 4-5 osób bezpośrednio + współprace zewnętrzne
Jakie masz umiejętności?/ czym się zajmujesz? Obecnie - dbam o to, żeby obroty na ecommerce rosły, a koszty były optymalizowane. Większość uwagi skupiam teraz na allegro. Wyniki w różnych aspektach są mierzalne i zadowalające.
Ogólnikowo: znajomosć ecommerce i narzędzi analitycznych, bardzo dobra znajomość allegro, allegro ads i innych narzędzi pomocniczych,
  • Odpowiedz