Wpis z mikrobloga

@TymRazemNieBedeBordo: Myślę, ze tak. Jeszcze nie tak dawno uważałem, że MyGarage będzie lepszym następcą, ale twórca ma jakieś dziwne pomysły, ostatnio dodał jakiś survivalowy gównotryb jak w Long Drive ¯\_(ツ)_/¯ Fajnie się składa te auta no ale nie ma potem co z nimi za bardzo robić bo mapa nudna i upierdliwa w prowadzeniu.

Tutaj fun jest, co prawda, nie ma takiego detalicznego składania i oprócz tankowania eksploatacji nie ma, przynajmniej na
@TymRazemNieBedeBordo: Fabuły jako takiej nie ma, w szopie masz karteczki "To Do" i mozesz robic te rzeczy to jest właściwie prowadzenie do mechanik. Jest pseudo system RPG z NPC, "friendship" wbijasz rozmawiając z nimi i niektóre NPC, a nawet chyba większość coś daje jak wbijesz określony lvl. znajomości przykładowo 25 lvl z braciszkiem, to on zbuduje nam garaż jak mu dostarczymy drewno, 50 z mamuską to da nam koszyk do frytkownicy,
@StraznikZawartosci: nie mogłem spać to kupiłem i pograłem z półtorej godzinki ( ͡° ͜ʖ ͡°) gra jest o wiele bardziej lajtowa od MSC, jak to ktoś określił w reckach na steamie "takie jak MSC ale nie chce mnie zabić na każdym kroku".
ogólnie imo design nieco leży i kwiczy, w MSC wszystko się spinało i miało sens, budynki, postacie, ich wygląd, prace, wszystko miało jeden jasno okreslony
Zobaczycie, że to szopka dla gojów, już dawno postanowione, że Ukraina idzie pod płaszczyk Rosji i tyle w temacie. Politycy-komicy-długopisy swoje a ludzie z tyłu swoje


W sumie ciekawe zagadnienie, zwlaszcza ze jeszcze nie dawno byl natlok imigrantow to teraz przyjmujemy ukraincow z otwartymi rekoma, a krew maja brudna po przodkach, a historia lubi sie powtarzac, pisze na bezpiecznym tagu zeby nas nie zjedli za samodzielne myslenie ( ͡° ͜ʖ