Wpis z mikrobloga

#!$%@? Mirasy co za #!$%@? akcja to ja nie wiem. Żona sprzedała jakieś rzeczy, które zostały po Chomiku. Wiecie takie gówna pokroju starego kółka, miseczki i domku. No i wracam do domu i ta mi mówi że niedługo ma być jakiś koleś po to i mam z tym wyjść na klatkę schodową jak zadzwoni.

No i od słowa do słowa sprawdzam co pisał ten typ na OLX. Do pewnego momentu wszystko spoko ale potem koleś zaczyna pisać jakieś uśmieszki i że tak poza tym to "nazywam się Mirek :)". ( ͡ ͜ʖ ͡)
Z autopsji już czuje że jakiś dziwny kasztan przyjdzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No i dzwoni Mirek domofonem wpuszczam go i idę na klatkę. Podkreślam że to 8 piętro. Czekam aż wjedzie windą.. i nagle widzę jak idzie jakiś koleś po schodach. ( ͡º ͜ʖ͡º)

Definitywnie inteligent nie spodziewał się że na miejscu zastanie mnie, a nie różową.

Stanął przede mną i patrzy oczyma jak złotówki i rozpoczyna się dyskusja:

Ja: Dzień dobry, rozumiem że Pan po te rzeczy dla chomika tak?
On: ....tak.. dla chomika tak..
Ja: [pokazuje co mam rękach i wyciągam rzeczy w jego stronę]
On: [chwila zastanowienia i ostrożne branie po jednej rzeczy do ręki]
Po wzięciu rzeczy facet zamiera w bezruchu i patrzy na mnie jakby czekał co powiem.
On: ...to już.... wszystko tak?
Ja: No nie do końca, jeszcze pieniądze
On:[patrzy na mnie z nieukrywanym zdziwieniem] aha.. a ile tam było?
Ja: 20zł
On: aha... to muszę iść do bankomatu...
Ostrożnie oddał mi rzeczy i zszedł schodami na dół nic nie mówiąc. Jak się można domyśleć nigdy nie wrócił.

Ja #!$%@? nie czaje jak można przyjść po rzeczy bez kasy. (°°

Idiota liczył na jakiś łatwy podryw czy jak ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#olx #podryw #przegryw #januszebiznesu
  • 15
  • Odpowiedz
@TheSp_-: zaraz zaraz - typ pisał do żony na olx, bo spermił do niej? Ona ma konto z danymi i zdjęciem że spermiarz postanowił spróbować podryw? Na fb to jeszcze bym uwierzył, ale jak olx to coś ta historia kupy się nie trzyma.
  • Odpowiedz
@enforcer: to ty spermiarzy z neta nie znasz XD dziewczyna sprzedawała jakieś klamoty na OLX, w godzinę dostała 5 scamów od Ukrów i 2 wiadomości typu "czy jest pani singielką" XDD
  • Odpowiedz
Nie ma foty, nie ma danych tylko zwykle imię


@enforcer: o to chodzi, ona sprzedawała jakieś ciuchy, gdzie na zdjęciu trzymała je tak gdzie zasłaniały 90% sylwetki i całą twarz XD nie doceniasz potęgi #!$%@? spermiarza.
  • Odpowiedz
@enforcer: Wiesz co też byłem trochę zdziwiony bo mi się to nie kleiło ale potem zobaczyłem że jest wystawiona na jej profilu suknia ślubna należąca do jej siostry. Istnieje szansa że typek kierował się wtedy zdjęciem ze ślubu.
  • Odpowiedz
@TheSp_-: Typie kto normalny dyma pieszo na 8 piętro po gówniany kołowrotek dla chomika? Myślał że przyjdzie pod pretekstem zakupu badziewia i zrucha za frajer.
  • Odpowiedz