Wpis z mikrobloga

@Disscord93: właśnie mam wrażenie, że jest to tak odbierane. Dla mnie troszkę bez sensu myślenie, kobieta praktycznie zawsze jest świadoma swojej urody, jeśli ubiera się skromnie to właśnie dla efektu skromnej i grzecznej, co dalej jest przemyślanym zagraniem.
  • Odpowiedz
@hayleysuch: nie "przez przypadek" , więc "nie odkryłem" że lepiej się w mediach nie lansować bo nie wiadomo co życie przyniesie , jakie memy w kartkę bezlitosna tłuszcza wpisze.
tylko jakiegoto heroizmu wymaga nieposiadanie insta , nierobienie selfików i w końcu niewrzucanie ich na prawo i lewo ?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@hayleysuch: Tez mi odkrycie, ci z prawa krzycza, ze skrobanie jest zle ale jak im sie trafi uszkodzony plod to inna sprawa, ci z lewa krzycza zakazac miesa a sami beda wpierniczac steki z krow marsjanskich za 600$za kg
  • Odpowiedz
@hayleysuch: przecież szare myszki to przeważnie ładne kobiety schowane za grzywką, okularami czy starymi niemodnymi ciuchami. to jest takie marzenie przegrywów by taką znaleźć i zmienić ją w sexbombe. coś jak różowe i badboye
  • Odpowiedz
@hayleysuch Przez przypadek odkryłam, że jeszcze z rok temu duża część szanownych użytkowników chwaliło panią Karolinę Pawłowską jako PORZĄDNĄ KONSERWATYWKĘ

@hayleysuch pewnie ze dwa takie komentarze były, bo większość tydzień temu to nawet nie widziało co to jest oldo luris, czy jak się to pisze.
  • Odpowiedz
ale idealizowania tradsek jakoby były lepsze niż inne kobiety - ciąg dalszy.


@hayleysuch: oczywiście że lepsze, 95% facetów wolałoby się ożenić z konserwatywką niż z jakąś wariatką z błyskawicami na mordzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@LibertyPrime: ta, bo zaskakująco wiele osób zaczyna dzielić baby na konserwatywki, które oddały swe życie Bogu i dzieciom i czerpią radość życia z gotowania obiadków oraz na lewaczki, które nienawidzą mężczyzn, a wieczorami piją krew abortowanych płodów. Nic pomiędzy xD

Poglądy to każda sobie może głosić jak chce, istotne jest to jak bardzo jest tym poglądom wierna.
I mężowi.
  • Odpowiedz