Wpis z mikrobloga

Cześć, przymierzam się do zakupu Nike Air Force 1
Będzie to mój pierwszy w życiu zakup butów typu streetwear, oraz pierwszy raz w życiu przyjdzie mi wydać tyle pieniędzy na buty, chciałbym zatem dokonać doinformowanej decyzji.

Widziałem film WujkaRady w którym mówił, że podstawowy model Air Force 1 jest słabej jakości i poleca zakup Air Force by you, jako że jest to prawdziwa skóra i lepsza jakość. Za prawdziwą skórą w moim przypadku przemawia też obawa o oddychalność butów z sztucznej skóry - dla przykładu powiem, że od wiosny do jesieni chodziłem w butach Nike Tanjun, które są całe z siatki i było mi w nich świetnie jeśli chodzi o temperaturę. Próbowałem natomiast kiedyś w sklepie zabudowanych butów, bodajże Adidas Gazelle i było mi w nich trochę za ciepło ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Z drugiej jednak strony na konfiguratorze Air Force 1 by you mimo wybrania koloru białego na każdym elemencie buta, większa część cholewki wygląda na żółtą (jak na zdjęciu w poście, dla porównania sznurówki i wnętrze są faktycznie białe).

Czy ktoś z was próbował może zamawiać całe białe Air Force by you? Jak prezentuje się kolor w realu? Czy macie jakieś porównanie jak z wytrzymałością tych by you w porównaniu do zwykłych? A jak z oddychalnością tych butów?

#modameska #buty #ubierajsiezwykopem #nike #streetwear
RudyLemur - Cześć, przymierzam się do zakupu Nike Air Force 1
Będzie to mój pierwszy...

źródło: comment_1643899150BxIoHIxSRhuATE8lmIikyK.jpg

Pobierz
  • 12
@RudyLemur: Mialem tylko kilka par zwyklych. Na jakosc nie narzekam spokojnie wytrzymuja codzienne chodzenie przez dwa sezony, do tego mimo ze nie jest to zalecane piore je w pralce wiec sa swieze i wciaz ladne. Musze jednak przyznac ze sa solidnie ocieplone, i jesli masz problem z potliwoscia stop polecam uzywanie jakiej zasypki/dezodorantu.
@RudyLemur jak przymierzasz sie pierwszy raz do kupna „butów streetwear” xd i to jest jakas nowość takie ceny za obuwie, to zastanów sie dwa razy nim kupisz jakiekolwiek Air force 1 nawet te by you . Możesz sie zrazić i znowu beda noszone buty z ccc
@shelkofy: Tzn przymierzam się już dość długo (parę miesięcy), mierzyłem je nawet w Sizeerze, porobiłem sobie zdjęcia i z czasem podobają mi się tylko bardziej, więc o zrażenie się raczej się nie boję
W sumie to zapytam przy okazji zgromadzonych tu, czy sądzicie że takie Adidas rivalry low byłyby dobrą alternatywą? Bo im również się przyglądałem
@RudyLemur: Bardziej chodzi mi o trwałość tego buta. To co widzisz na zdjęciu trwa moze 3 miechy a pózniej ta skóra robi sie grzybem a w miejscu palców sie zaginają strasznie. Tym butem ciezko sie dłużej nacieszyć, finalnie nie wyglada jak pierwszy raz na stopie.
@RudyLemur: ''Będzie to mój pierwszy w życiu zakup butów typu streetwear'' Czyżby ktoś właśnie próbował wystawić inteligencje użytkowników tego serwisu na próbę i zrobić trolla? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przed wszystkim to nie słuchaj żadnego wujka rady czy podobnych osobistości gadających głupoty po prostu. Tak jak ostatnio na jednym ze swoich odcinków jak się masturbował do nike tech fleeck i coś mówił, że w 2024 około wróci
@RudyLemur: Znajomy co zajmuje się handlem w streetwear powiedział mi kiedyś że żadne AF1 nie są warte swojej ceny, obojętne czy zwykły czy limitowany model. Chodziło o stosunek cena-jakość. Jeśli jednak jesteś bardzo napalony na ten model to zapomnij o tym co napisałem i kupuj bo i tak Cie tu nie przekonamy, a nike by you masz 60 dni na zwrot ;)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@RudyLemur: Tak wyglądają białe nike by you. Co do koloru to minimalnie różnią się od zwykłych air force 1. Zwykle mają biały kolor jak ściana, te minimalnie ciemniejszy, ale nie aż tak jak w konfiguratorze. But na pewno nie będzie idealny na lato. Cena jest duża i raczej nie ma co liczyć na obniżkę. Jeszcze kilka miesięcy temu kosztowały jakoś 50 zł mniej. Są inne modele, które są wyżej pozycjonowane, a
Tippler - @RudyLemur: Tak wyglądają białe nike by you. Co do koloru to minimalnie róż...
@Tippler: Dzięki za podrzucenie tego filmiku, rzeczywiście wyglądają dużo mniej żółto niż na filmiku wujkarady.

Czuję tylko że na dłuższą metę będą mnie wkurzać też takie małe detale typu lace tag w innym kolorze niż stalowy, czy czarne logo na języku - chciałbym jednak dążyć do wyglądu maksymalnie zbliżonego do najpopularniejszych, zwykłych, białych AF1.

Jeśli ta naturalna skóra nie daje jakiegoś drastycznego przeskoku w jakości i oddychalności to byłbym w stanie