Wpis z mikrobloga

Mam taki problem, że przeprowadziłem się do nowego mieszkania i dzisiaj mieli mi zamontować #internet od #upc, ale okazało się, że padł zamek w drzwiach od pomieszczenia technicznego i monterzy nie mogli się dostać do środka. Teraz musze czekać kolejny tydzień aż to naprawią i instalatorzy znowu znajdą chwile żeby podjechać i dokończyć instalacje.
Działam na hotspocie z telefonu, ale jest to masakra, bo gdy ktoś dzwoni to trace połączenie..

W związku z tym pytanie do klientów UPC, czy ktoś nie byłby tak miły żeby dać mi dostęp do #wifree, czyli usługi dostępu do #hotspot, który mam w zasięgu mieszkania? Ja jako klient, któremu jeszcze nie dokończyli instalacji niestety nie moge sparować konta z usługą...
Dane do hotspota można znaleźć w panelu Moje UPC

Login: Twój Login do Moje UPC
Hasło: Indywidualne hasło zdefiniowane w sekcji UPC Wi-Free w systemie Moje UPC
  • 1
gdy ktoś dzwoni to trace połączenie

@xzesimir_zebski: Telefon z dual SIM?
Jeśli tak, to możesz ustawić przekierowanie rozmów przychodzących na tą kartę, na której korzystasz z internetu mobilnego (2), ale może Cię to kosztować za każde połączenie tak, jakbyś dzwonił z karty 1 na 2. Ale koszt zależy od sieci, podaj operatora karty nr 1 - może da się bezpłatnie przekierowywać.