Wpis z mikrobloga

@Archaniol_Gabriel: nie kupuj podręczniki, oglądaj lepiej fajne tutoriale i Bob Rossa, jakimi fabrami chcesz malować? Do pejzaży takich wiosennych, leśnych polecam gwasz, zajebiste cudo, jak chcesz takie delikatne, transparentne, nakładane warstwami to możesz sobie wziąć akwarele, osobiście je uwielbiam. Są jeszcze akryle, łopatologicznie farby bardziej kryjące i gęstsze niż gwasz, gwasz jest mieszaniną akryli i akwareli. Kup sobie zestaw w miare tanich ale dobrych pędzli, farby też kup ze średniej półki,
  • Odpowiedz
Bob Rossa


@Lanhiex_: Pamiętam, widziałem go kiedyś. Niesamowite wrażenie sprawiał. Zobaczę jego materiały.

jakimi fabrami chcesz malować?


@Lanhiex_: Nie mam pojęcia, słyszałem trochę o tym... I nie wiem. Mi zależy na kolorach i przystępności. Żeby kolory były głębokie i żywe. Olej wydawał się ciekawy, acz trudny.

o pejzaży takich wiosennych


@Lanhiex_: Ja zdecydowanie chciałbym malować... Huh, nie mogę wstawić zdjęcia na wykop, nie wiem czemu. Spójrz na baner mojego
  • Odpowiedz
@Archaniol_Gabriel: no to do takiego baneru polecam jednak gwasz, możesz go rozwodnić żeby nadać deliaktności ale jednocześnie jest bardzo żywy i możesz zakrywać kolory innymi, używa się też białego więc fajnie będzie robić chmurki. Te od HIMI są serio fajne, jak masz fundusz to Ci je polecam, zamów i poczekaj aż przyjdą. Jeśli zależy Ci na takich rzeczach to na 100% nie kupuj podręczników, większość jest nastawiona na naukę typowo pod
  • Odpowiedz
Jak będziesz chciał o coś jeszcze zapytać to śmiało


@Lanhiex_: Oj, to skorzystam. Płótna. Małe, duże, jakie brać i ile? Jestem skrajnie zielony i nieudolny w tych sprawach, więc lepiej żebym wziął dużo małych i tanich? Czy jak to w ogóle działa?
  • Odpowiedz