Wpis z mikrobloga

Czy siłownia pomaga w wyjściu z przegrywu? Takie pytania zadaje sobie tag od lat, można przyjrzec sie tematowi bliżej i czytac prawdziwe intencje kobiet.

Disclaimer: jak masz morde 3/10 i 150 to its over w tym temacie

Zaczynając od podstawowego pytania: Jaka sylwetka przyciąga kobiety? Są 3 odpowiedzi(a tak na prawde 2):
chuderlak/szczypior: morda i niski BF wyciąga wszystko, sylwetka nie jest wartoscia dodaną
(3)sylwetka atletyczna: to jest OPTYMALNA sylwetka dla mlodego, dorodnego samca, niski bf i SŁYNNY ZARYS MIĘŚNI

Jezeli kobieta mowi ze takich nie lubi to K Ł A M I E(lub woli opcje 3), tylko copuje bo wie że nie moze sobie pozwolić na takiego samca

(4)-Dad bod pl. "miś": niech was nie zwiedzie duży BF, dad bod to po kobiecemu #!$%@? wielki ktory ma 20-25% bf, a nie ulany śmieć. Osobnik nr 1 w zestawu (4) ma żyłę na bicepsie, a wszyscy z nich mają znaczna mase miesniową i pokaźny szkielet+wzrost. Chyba nie myslicie ze miś moze miec 14cm w nadgarstku i 14cm penisa xD nr 2 to NIE JEST dad bod

Sylwetki kulturystycznej(PRAWDZIWEJ a nie sylwetki plazowej i innego gowna) nie poruszam, bo jak ktos sie tym zajmuje to i tak ma w #!$%@? czy to pociaga kobiety, a robienie przez 5+ lat formy zeby sie spodobac julkom to graniczy z byciem #!$%@?

Niech nikt tylko nie wyjezdza z tematem ze kobiet to nie obchodzi, bo to nie jest 1 dziwny trick, ale niech nie mowi ze skinny fat(1) jest dla kogos spoko, gdy nie nadrabia czyms innym xD Patrząc na statystyki które mowią o 50% POLAKÓW którzy mają nadwage, trenując regularnie i nie #!$%@?ąc jak swinia jest juz sie w top 50% spoleczeństwa xD
Tylko niech wam nie przyjdzie do glowy byc powerlifterem czy trójboistą, bo kobiet nie bardzo interesuje ile #!$%@? w martwym sumo bez pasków albo w podrzucie, ich peakiem to jest 100kg na ławie xD

Benefity silki:
-gym bros
-lepsze samopoczucie w ogolnym rozrachunku tj lift heavy stone make sad voice quiet
-wygląd
- siła
-pojęcie na temat podstaw zywienia i anatomii
-nowe hobby
-poprawa sily woli, dyscypliny

Minusy:
-jak macie pecha to mozecie sie zniszczyc, np kontuzja kolana
-odciski(raczej -)
-koszt utrzymania hobby(suple, dieta, karnet, akcesoria)

Podsumowując, jak dzieci nie płaczą na wasz widok to warto sie zastanowic nad silownia, bo na pewno nie zaszkodzi

#przegryw #wychodzimyzprzegrywu #silownia #rozwojosobistyznormikami
Pepega - Czy siłownia pomaga w wyjściu z przegrywu? Takie pytania zadaje sobie tag od...

źródło: comment_1643840531vffOo0P5yxdfKJScyhDka4.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
@Pepega: Napracowałeś się z wypracowaniem, w którym są same nierealistyczne założenia. Sylwetka numer 3 jest niezdrowa i niedostępna dla normalnego człowieka.

Sywletka 5 i 6 są bardzo dobrymi sylwetkami i to powinien być realny cel facetów. Muskulatura + nie takie duże zalanie.

1 to śmietnik i to nie jest skinny fat, numer 2 to skinny fat, również okropny śmietnik. Sylwetka 4 jest zdrowa, ale nikomu nie zaimponuje, ciężko ją też utrzymać.
  • Odpowiedz
@kupkesobieciagne: przeciez to jest 60kg szczypior z dobrą klatką i niskim bf, a nie kulturysta xD
5 i 6 jest trudna do osiagniecia gdy masz mały szkielet i zbudowanie takiej masy jak 6 to nie jest 5 minut
nr 2 to po prostu fat
5kg to nie jest hop siup, zwlascza gdy juz masz taka wage
  • Odpowiedz
@Pepega: No właśnie, gość pieprzy od rzeczy. zdjęcie oznaczone jako 4 i to zdjęcie po prawej to są sylwetki prawie niewykonalne dla kogoś z typowo ektomorficzną budową ciała która naturalnie ma mało mięśni.
To są endomorfy powyżej 40cm w łapie i jak ktoś tak o naturalnie ma 32-33 to żeby dobić naturalnie do ponad 40 to trzeba regularnych lat siłki.
  • Odpowiedz
@Pepega: 3 to imo najbardziej pożądany numer i do tego należy dążyć. BF tam wcale nie ma jakoś bardzo mało, po prostu na tym zdjęciu jest dobra napinka i dobre światło.
Inna sprawa że facet ma prawdopodobnie świetny gen do klatki piersiowej i ta partia wyraźnie góruje nad pozostałymi, mało kto będzie ku dokładnie takiemu wyglądowi predysponowany.
  • Odpowiedz
@Pepega: Cóż, pisałem o realnym celu facetów. Realnym jest się zalać i wytrenować zarys mięśni, nierealnym mieć sylwetkę kulturysty plażowego. Sam mam budowę naturalną bez większego treningu jak 5 obrazek, więc też mam zakłamany obraz.
  • Odpowiedz
3 to imo najbardziej pożądany numer i do tego należy dążyć. BF tam wcale nie ma jakoś bardzo mało


@cebularz_szkorbutnikowy: Szkodliwe zdjęcie, które zniweczy prawdziwy cel mas, czyli zalanie się na 5 i 6 obrazek.

BF jest bardzo niski, widać nawet waskularyzację na podpiździe, to obrazek ekstremalny, z taką sylwetką startuje się na zawodach po odpowiednim odwodnieniu.
  • Odpowiedz
@kupkesobieciagne: Ja jestem 100% ekto, 16cm w nadgarstku, 183cm wzrostu, jak nie chodziłem na siłkę to w napiętym bicu 32cm i dla mnie sylwetki z dolnego rzędu są kompletnie nieosiągalne, bo tam trzeba dużo masy.

Realnie dla ekto, czego nie ma na powyższym zestawieniu jest coś ala Oliviera z kateogrii lekkiej UFC - 183cm wzrostu, na tej focie podejrzewam 75-77kg .
c.....y - @kupkesobieciagne: Ja jestem 100% ekto, 16cm w nadgarstku, 183cm wzrostu, j...

źródło: comment_1643843075io3JTJvZh4BpJqK3Sq91TG.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@cebularz_szkorbutnikowy: Ja mam 185 wzrostu i ważę 110 kg.

Jakim typem jestem nie wiem, raczej dziwnym bo bez absolutnie żadnego treningu miałem najsilniejsze nogi w liceum, a zdarzali się chodzący na siłownię, z reszty konkurencji byłem prawie najsilniejszym, nadgarstki mam dosyć chude. Miałem wtedy 180 wzrostu i ważyłem 100 kg.

Jestem zalany + umięśniony + mam szczupłą twarz z dobrze okazaną szczęką bez absolutnie żadnego podbródka, kąt 90 stopni szyja/podbródek i
  • Odpowiedz
@Pepega: no właśnie klata. On ma słabą, a Twój nr 3 ma zajebista i nieosiagalna dla wiekszosci amatorów-naturali.

@kupkesobieciagne: no to jestes na kompletnie przeciwnym biegunie niż ja. Ja tak o bez chodzenia na siłkę waże z 75kg i mało mięśni a jedyne w co mi wchodzi nadwyżka jedzenia wtedy to tłuszcz, głównie brzuch i opona.
  • Odpowiedz
@Pepega: przecież nic się nie płaci, można trenować sobie za darmo bez żadnej diety. Na jakiś drążkach choćby w parku albo w domu jak się ma. Nie trzeba chodzić na siłownię ani nic takiego, wystarczy trenować z wagą własnego ciała. I wcale nie będzie jakiegos braku efektu czy siły xD wygląd też się poprawi. Przecież większość facetów ćwiczy bo lubią czuć się sprawniejsi silniejsi itd, a nie żeby nwm #!$%@? jakieś
  • Odpowiedz
@Pepega: @Pavulenko: żeby zbudować trochę mięśnia potrzeba bodźca w postaci ciężaru, sama masa ciała nie wystarczy

IMO najważniejsza jest i tak dieta, po twarzy i sylwetce od razu widać czy ktoś #!$%@? batony i chipsy, czy kurczaka, ryż i warzywa

A najlepsze efekty są wybierając ćwiczenia wielostawowe: przysiad, martwy ciąg, wyciskanie.

W około rok można do sylwetki nr. 3 dojść
  • Odpowiedz
@prerogatywa: jakikolwiek wysilek daje efekty, nie ma znaczenia co jesz, bo jak cwiczysz to niezaleznie od tego co jesz bedziesz silniejszy. Wiekszosc ludzi nie jest w stanie nawet opanowac mobilnosci nad wlasnym ciezarem ciala by sie chociaz sprawnie podciagac, a samo osiagniecie takiej sprawnosci wyrobi czlowiekowi tak mocno sile i wyglad ze nawet nie musialby ciezarow zadnych dodatkowych podnosic. Wiekszosc ludzi nawet sie razu nie podciagnie tym bardziej w powolny sposob.
  • Odpowiedz
@prerogatywa: xD a ja z doswiadczenia wiem ze wystarczy jakakolwiek forma cwiczen fizycznych gdzie czujesz ze pracuje ci cialo miesnie itd, by czuc sie silniejszym i byc silniejszym, i by rowniez partie miesni pracowaly i wygladaly lepiej. Nie bedziesz od tego kulturysta xd ale bedziesz sprawny zdrowszy silniejszy i wygladal na silniejszego.
  • Odpowiedz