Wpis z mikrobloga

#famemma #highleague

kilka moich spostrzezen

1. ten kruszwil to najwieksza ciota jaka widzialem w internecie i jesli nie zostanie znokautowany po minucie walki to bede zawiedziony

2. lexy ma taki fanbase ze pewnie sama #!$%@? tyle ppv co wszyscy zawodnicy tam u kasja w evencie

3. pashabiceps wygra z owcą

4. chcialbym zeby ten prawilniak Denis dostal na #!$%@? bo sie strasznie wozi ale szanse są minimalne zeby nie powiedziec zerowe

5. walka nitro bedzie najwiekszym rozczarowaniem na fame, najgorszy main event jaki był i pewnie drugiego tak slabego juz nie bedzie

6. ciekawe z kim linkiewicz zawalczy, chcialbym lil masti

dyskutujmy albo dajcie swoje
  • 15
@yolow71:
1. Zgadzam się
2. Możliwe, że tak, ale nie jakoś mega dużo jak Japczan ostatnio sprzedał, więcej ppv niż Lexy i Natsu
3. Raczej tak, ale z problemami
4. Denis raczej na spokojnie wygra, a tak szczerze to wole takiego Denisa, niż Anala, który podskakuje do freaków, a przy Denisie to już obsrany
5. Będzie to jeden z gorszych main eventów, ale nic nie przebije szermierki na pięści w wykonaniu
@yolow71: Najciekawiej zapowiadająca się walka na Prime to Kapela z Kossakowskim.

Murański może zawalczyć z Najmanem na High League.

Owca sprzeda więcej PPV niż Lexy.

Kruszwil vs Kamerzysta i Nitro vs Unboxall to #!$%@? main-eventy (przepłacone)

Parke pokona Popka.

3 Walka Polaka z Ferrarim byłaby nudna.

Takie nowe wątki ode mnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@smialson: parke popek dla mnie nie jest takie oczywiste, duża roznica wagi i w sumie jestem za popkiem

rowniez jestem ciekawy walki Ziemowita z jasiem, Ziemowit w wywiadach wydaje sie calkiem spoko ziomalem

a wiecej sprzeda owca czy pasha?

jak patrze na Kruszwila to szczerze jest mi go szkoda i nie wyobrazam sobie zeby mogl chociaz 3 celne ciosy wyprowadzic