Wpis z mikrobloga

czemu nie Odin?
@mirindo
zamawiałem na przełomie listopada i grudnia, Odina jeszcze wtedy nie wysyłali.
Zamówiłem też Retroid Pocket 2+ ale ten ciągle w preorderze. Te dwa czyli rg552 i rp2+ miały jakby większą szansę na wysyłkę.
Jak przyjdzie RP2+ to zobaczę, czy warto Odina zamawiać.
@Malinozaur: byłem kompletnie rozczarowany jakością emulacji poprzednika (RG350), Super Mario RPG z SNESa klatkowało gorzej niż na moim Celeronie 466MHz 22 lata temu. Super Mario World miało takiego input laga, że cięzko się skakało.

Dlatego stwierdziłem, że poczekam na wymianę procesorów w tych chińskich konsolach, twoja ma już ten nowy, ale jest dla mnie za duża.
@inrzynier
Po drodze był jeszcze rg351 z procesorem rk3326 bodajże, czyli taki standard od kilku lat.
Teraz dopiero wchodzą mocniejsze procesory, ale pewnie problem będzie z chłodzeniem.
Najlepiej poczekać na Retroid Pocket 2+, jest już z nowej serii mocniejszych procków i cenę ma bardzo fajną, niby okolice $100.
@Malinozaur: tylko, że jak słyszę o androidzie, to od razu obawiam się o brak wsparcia dla systemu / kompatybilności aplikacji po jakimś czasie. linux mi bardziej odpowiada, tam mogę bez problemu sam pogrzebać.