Wpis z mikrobloga

Fajnie że jest już tak dużo przebudzonych mężczyzn co lykneli blackpilla. Szkoda że zamiast iść w kierunku mgtow i wzajemnego wspierania mężczyzn oraz korzystania z życia poza pogonią za pipa używają blackpilla po to by bardziej kukoldować. Zamiast deskrydytowac kobiety za ich zachowanie i #!$%@? oraz kontakty z mokebiakami ci pajacuja żeby być tymi co po mokebiaku zliza spermę. Żałosne.

#blackpill #p0lka
  • 13
Fajnie że jest już tak dużo przebudzonych mężczyzn co lykneli blackpilla. Szkoda że zamiast iść w kierunku mgtow i wzajemnego wspierania mężczyzn oraz korzystania z życia poza pogonią za pipa używają blackpilla po to by bardziej kukoldować. Zamiast deskrydytowac kobiety za ich zachowanie i #!$%@? oraz kontakty z mokebiakami ci pajacuja żeby być tymi co po mokebiaku zliza spermę. Żałosne.


@Sonia_Zwierzynska: Bo samotność męczy w końcu
@tropiebobry
Zależy. Mi blackpill na początku zaszkodził. Można powiedzieć że #!$%@? mi od niego najpierw odrzucenie polka potem depresja. Obecnie Jestem zdania że skoro nie ma sensu gonić za #!$%@? mam więcej czasu dla siebie.

@HFL-przed-30 zawsze można się spoufalać i sympatyzować z innymi przegrywami. Na zasadzie koleżeństwa a nie ruchanska. O ile łatwiej byłoby przegrywowi gdyby drugi przyszedł powiedział nie martw się stary takie czasy ja mam tak samo, zamiast wyśmiewać
zawsze można się spoufalać i sympatyzować z innymi przegrywami. Na zasadzie koleżeństwa a nie ruchanska. O ile łatwiej byłoby przegrywowi gdyby drugi przyszedł powiedział nie martw się stary takie czasy ja mam tak samo, zamiast wyśmiewać jego zakola albo coś.


@Sonia_Zwierzynska: Mam znajomych nie przegrywów i #!$%@? widzę jak są szczęsliwi ze swoimi kobietami.
Usłyszenie nie martw się #!$%@? daje. Usłyszenie, że ktoś ma #!$%@? także.
Trzeba zaakceptować zasady i zgodnie
@HFL-przed-30 mam znajomych nie przegrywow.

Wyglądają na szczęśliwych ich kobiety dają mi rady "a może załóż tindera" XDXDXD albo "weź się za siebie".
Pięknie, szkoda że dopiero na imprezach wychodzi że ciągle się kłócą, ona robi ciągle awantury i okazuje się że przyłapał ja na pisaniu z chadem z pracy wyższym statusowo. No piękne zasady ( ͡ ͜ʖ ͡)
Wyglądają na szczęśliwych ich kobiety dają mi rady "a może załóż tindera" XDXDXD albo "weź się za siebie".

Pięknie, szkoda że dopiero na imprezach wychodzi że ciągle się kłócą, ona robi ciągle awantury i okazuje się że przyłapał ja na pisaniu z chadem z pracy wyższym statusowo. No piękne zasady ( ͡ ͜ʖ ͡)


@Sonia_Zwierzynska: U moich to wygląda inaczej, ale ludzie są różni
@Sonia_Zwierzynska: bo mgtow zakłada że trzeba odpuścić sobie baby i szukać spełnienia w swoich pasjach oraz samotnym życiu

wg. blackpillu jest to droga skazana na porażkę bo może i tam zajmiesz się swoimi pasjami bo nigdy nie pozbędziesz się naturalnego pragnienia bliskośći kobiety - a tej potrzby nie zaspokoisz ze wzlędu na wrodzone defekty

o ile ofc. kwalifikujesz się do blackpill ( ͡° ͜ʖ ͡°)