Wpis z mikrobloga

Ktoś z Was miał problem z nieuczciwym „maklerem” w #holandia ? Roczny kontrakt minął a gość nie chce oddać borgu, mino tego ze nic nie zostało zniszczone ani zgubione a wręcz przeciwnie - polepszyłem stan mieszkania. Chętnie bym się z nim posadził, nigdy nie było problemu z płatnościami z mojej strony. Typ typowo chce mnie zrobić na hajs.

Szukam osoby lub kancelarii, która się tym zajmie, bez względu na język.
#emigracja
  • 4
  • Odpowiedz
@jaktakjaknie to na początek proponuję po naszemu: dzwoń do maklera i wal scieme, ze poinformowales o tym miejscowe władze i jesteś w kontakcie z działem prawnym - w może się zreflektuje. A w międzyczasie szukaj np. na grupach FB z regionu jakiegoś prawnika, najlepiej Polaka, albo zwyczajnie kogoś kto Ci pisemko skleci z wezwaniem do zwrotu (zazwyczaj biorą po parę e, tak jak prywatne osoby pomagają z belastingiem czy podatkiem)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jaktakjaknie: Wrecz polepszyles stan mieszkania, czyli dokonales zmian? Nie na tym polega wynajmowanie i nawet bym sie nie zdziwil gdybys przegral sprawe w sadzie. Dales mu swietny powod do tego, zeby mial jak Cie zrobic na hajs.
  • Odpowiedz