Wpis z mikrobloga

@div037: Tak tak sobie to tłumaczcie w konfederacji gdy zawsze było jakieś ważne głosowanie to wy jak jeden mąż robicie fikołki że byliście przeciw dlatego się wstrzymaliście od głosu xD Jak jesteście przeciw to głosujecie przeciw, nie rób #!$%@? z logiki Kulesza.
  • Odpowiedz
@div037: Czyli z tego tłumaczenia rozumiem, że w pierwszym głosowaniu Lex TVN gdzie była zwykła większość byliście "za", tak? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Tak tak sobie to tłumaczcie w konfederacji


@CreativePL: proponuję nauczyć się czytać ze zrozumieniem.

Istnieje zasadnicza różnica między głosowaniem z większością absolutną a zwykłą. Stąd twoje gdybanie jest błędne i tylko źle o twoich zdolnościach poznawczych świadczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
pytanie tylko czy to tłumaczy Maksymowicza, przecież to wybitny bubel jest.


@przeciwko78: Nie tłumaczy, nie wiem czemu tak zrobił. Być może liczył sobie w głowie wynik głosowania i uznał, że jak się wtrzyma to nie przejdzie, no i wyszło czemu jest lekarzem a nie matematykiem. Inna sprawa, że po co się w ogóle wstrzymywać? W sensie nie wiem jaka tutaj była w ogóle ideologia za tym aby być "pomiędzy" i
  • Odpowiedz
Istnieje zasadnicza różnica między głosowaniem z większością absolutną a zwykłą.


@qluch: Jaką większością było pierwsze głosowanie Lex TVN i jak głosowała wtedy Konfa?

Krótkie pytanie, krótka odpowiedź ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Jaką większością było pierwsze głosowanie Lex TVN i jak głosowała wtedy Konfa?


@Khaine: A jakie znacznie miało pierwsze głosowanie? Krótkie pytanie, krótka odpowiedź ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Naprawdę będziecie się błaźnili próbując znów robić z logiki kurtyzanę?

Nowe, nie znałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
A jakie znacznie miało pierwsze głosowanie? Krótkie pytanie, krótka odpowiedź ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@qluch: A jakie znaczenie ma głosowanie w komisji skoro jest jeszcze sejm i senat, i potem znowu sejm? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
A jakie znaczenie ma głosowanie w komisji skoro jest jeszcze sejm i senat, i potem znowu sejm? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Khaine: no takie, że w sejmie pis ma większość.
  • Odpowiedz
no takie, że w sejmie pis ma większość.


@qluch: Przecież Kukiz i SolPole są przeciwko tej ustawie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak głosowaliście Lex TVN bohaterskim wstrzymywaniem to was nie bolało że PiS ma większość, co nie? xD Teraz boli bo sprawa nie dotyczy Kalego? xD
  • Odpowiedz
( ͡° ͜ʖ ͡°)


@qluch: Czyli jak wtedy byli ZA LexTVN i bohatersko się wstrzymywaliście, to mieliście pełną świadomość że głosujecie ZA tą ustawą, tak? :) No bo skoro teraz wstrzymanie to bycie "za" to byliście wtedy "za". To jak w końcu było? Mam dzwonić po kręgarza?
  • Odpowiedz
@Khaine:

W Lex tefałuent, przy większości bezwzględnej mogłeś sobie głosować jak chcesz, jeśli tylko nie za, to głos był przeciw. Dlaczego? Bo pisowska bolszewia nie miała większości, bo nikt nie myślał, że ciastek okaże się ciastkiem.

Teraz lewica robi fikoły, że ciastek i zera są przeciw i że można te sytuacje porównywać XD

I to ja robię fikoły ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz