Wpis z mikrobloga

Na parkingu znalazłem torbę. W środku laptop i dokument na którym był numer telefonu do właściciela.
Dzwonię do niego, że znalazłem zgubę i czeka do odbioru. Gościu mówi, że w poniedziałek będzie w okolicach i się odezwie.
No to czekam i od paru dni cisza.
W końcu dostaję od niego smsa:
marquesss - Na parkingu znalazłem torbę. W środku laptop i dokument na którym był num...

źródło: comment_16437097358zgLVRHFD2L8RghESNwFc2.jpg

Pobierz
  • 109
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 13
@marquesss: zainstaluj za kilka stów, a jak ktoś się #!$%@? że bez paragonu albo coś to mów że w ramach działalności nierejestrowanej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ja bym tego nie tykał XD


@Positano1: popieram. Kiedyś znalazłem telefon , sprawny , bez blokady. Dzwonie na policję [ anonimowo ] Aspirant doradza : jeśli się okaże , że przy pomocy tego znalezionego telefonu 'popełniono kiedyś przestępstwo' , będzie Pan wzywany na świadka .
imo to samo tyczy się komputera , bo po MACu można dojść że ktoś go używał w niecnym celu
podsumowując: najlepiej go anonimowo wysłać
  • Odpowiedz
W #!$%@? dziwna sprawa, jeżeli to jakiś egzotyczny scam tak jak mirek wyżej mówi to raczej słaby bo prawda jest taka, że 98% znalazców #!$%@?ła by torbę, dokument i wróciła z laptopem pod pazuchą do domu, mirek jest w tych 2% uczciwych za co szacun. Jednak jak przysłowie głosi jak masz miękkie serce musisz mieć twardą dupę
Co to za laptop? jakiś cenny?
  • Odpowiedz