Wpis z mikrobloga

18+ nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Megawonsz_dziewienc:

wszystkie pousuwaly cycki z tamtego wpisu

Na ten moment zniknęły 3 z 21 wrzutek, potężny zaklinaczu rzeczywistości.

Jako, że nie jesteś pierwszą osobą, która napisała w tym wątku dokładnie ten sam wysryw bez żadnego pokrycia, zaczyna fascynować mnie to, skąd się bierze ta potrzeba we wmawianiu sobie takich rzeczy. Lepiej ci z własnym wstydem związanym ze swoim ciałem jak projektujesz go na innych, czy też chodzi o coś zupełnie innego?
@powsinogaszszlaja: Ale cię drażni, że ktoś ma inne zdanie. Nie zdziw się jak tych berecików nie sprzedaż nawet za złamanego grosza i cała twoja praca w #!$%@?, a tak serio to masz jakąś obsesję na punkcie katoli, tak jakby cie ksiądz obmacywał w szkole ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@p0lybius: cały czas piszesz o jakiejś potrzebie usprawiedliwienia pokazania cyckow. A tak naprawdę tego nie trzeba usprawiedliwiać, w ludzkim ciele nie ma nic złego i nie robi to żadnej różnicy którą jego część pokazujesz. Sami robicie z pewnych obszarów jakieś śmieszne tabu które nie istnieje poza waszym umysłem.

Czy gdyby dziewczyny wstawiały tu zdjecia pomalowanych paznokci u rąk za pieniądze to też byłby handel ciałem?