Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 55
@Minieri: nie znam się w ogóle na temacie i nie mam w żadną stronę uprzedzenia ale jako osoba postronna to wytłumaczenia Michniewicza brzmią sensownie. Może ktoś rzucić więcej światła na to dlaczego nie i dlaczego te telefony nie mogły mieć charakteru niezwiązanego z korupcją tylko stricte profesjonalny lub koleżeński?
@Luks_WGS:
Ale po co, wtedy nie będzie hucpy.
Fryzjer nie był czlowiekiem schowanym w piwnicy, a działaczem WZPN i Amici Wronki, która połączyła się z Lechem (w 2005 załatwiano pierwsze formalności). Jakim cudem Michniewicz miał się nie kontaktować ze swoim de facto przełożonym?

Jeśli Jadczak ma dowody na poparcie swoich hipotez to niech je przedstawi, bo póki co robi tylko dym. Przyznam, że rzeczywiście temat jest śmierdzący, ale jak się kogoś
@Minieri ja nie znam tematu i jak to oglądam, to odpowiedzi prezesa i trenera są dość standardowe. Ciężko nie użyć takich argumentów, skoro było się tylko podejrzanym w jakiejś sprawie. A z tymi meczami ustawionymi to skąd jadczak wie, że Czesiu wiedział? To jest pewne na 100 procent, czy po prostu sporo na to wskazuje?
@zasadzka01: Fakt że nie zebrano dowodów i nie było oskarżenia nie znaczy że Czesiu jest niewinny - albo inaczej, bo jest niewinny gdyż wyroku nie ma, ale powszechną wiedzą jest że wiedział. 711 połączeń z Fryzjerem, nie ma opcji że jego zawodnicy ułozyli mecz a on sam o tym nie wiedział. Wyciera sobie mordę tym że "NIE BYŁO OSKARŻENIA", a prawda jest taka że pewnie układał mecze. Nie udowodnię Ci tego,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@surfer: no właśnie wiem i przez to mi jako osobie nieznającej tematu brzmi to na dość normalny stan rzeczy - kontakty ze swoim szefem. Fryzjer przecież nie zajmował się tylko ustawkami tylko sprawował też normalne, legalne funkcje. Jak ktoś tu pisze o "szefie mafii" to chyba za dużo się ostatnio nasłuchał Stano i słowo "mafia" kojarzy tylko w jednym kontekście a tutaj jest ono swojego rodzaju hiperbolą @Ogau