Wpis z mikrobloga

Hej #dzicyzapylacze
Już raz się z Wami żegnałam i wróciłam. Musiałam nieźle gimnastykować się, by zainteresować Was na nowo tematem. Jednak po tym wpisie tag umarł. Nie chciałam się żegnać oficjalnie, bo nie przepadam być w centrum zainteresowania, a tak było tamtym razem.

Nie jestem tym gwiazdy i źle czuję się w mediach społecznościowych. Siłę czerpię czytając o pszczołach i obserwując je.
Mam masę różnych pomysłów, które chcę zrealizować, życie prywatne, pracę zawodową i jeżeli poświęcę się działalności w mediach społecznościowych, nie podołam wszystkiemu. Z Tulkandrą stronę prowadzimy za darmo. Nie czerpiemy korzyści materialnych z naszej działalności. Co rok nawet dokładamy robiąc rozdajo, promując nasze treści, czy wysyłając nasiona.

Stały dopływ newsów ze strony możecie mieć poprzez RSS lub subskrypcję e-mail (na stronie).
Jeżeli macie jakieś pytania, możecie pisać na Fb (loguję się raz na tydzień/dwa tygodnie) lub maila (odbieram codziennie). Na grupie Fb obecni są inni członkowie zespołu, to w razie pytań oni też mogą pomóc.
W tym roku już nie mamy nasion, bo rozdałyśmy, ale jeżeli będziecie mieli takie potrzeby w kolejnym sezonie, to piszcie, a my jak zawsze ( https://www.wykop.pl/wpis/55030745/czlek-na-chwile-wyjdzie-z-chalupy-zaczerpnac-swiez/ ) wyślemy na swój koszt.

Dzięki za wspólną zabawę. Nie zaprzestaję działalności edukacyjnej. Będę nadal.
Nadal opowiadam na stronie, pod artykułami jest miejsce na Wasze komentarze. I jak zawsze zainteresowanych tematem będę wspierać w odkrywaniu tego świata. Bo już wiecie, że to warty poznania Świat ( ͡° ͜ʖ ͡°)
M.....e - Hej #dzicyzapylacze
Już raz się z Wami żegnałam i wróciłam. Musiałam nieźl...

źródło: comment_1643628166NqBX8cNSYYHADzqtkkts1T.jpg

Pobierz
  • 13
@Sckb: @moll: dzięki. To miłe. Nie powiem, że o tym nie myślałyśmy. Tulkandrze marzył się nowy aparat, a mnie wzbogacenie treści o filmy. Jednak, jeżeli byłby organizowany konkurs na najbardziej beznadziejne marketingowo dziewczyny, to my byśmy wygrały :))