Wpis z mikrobloga

Rzadko piszę na wykopie posty na serio, ale to jest chyba ten moment w którym się już po prostu nie mogę powstrzymać.
Narracja w bronieniu Michniewicza jest tak śmieszna i żałosna jednocześnie, że aż żal nie skomentować. Dla niewtajemniczonych na jego telefonie swego czasu znaleziono 711 połączeń do "fryzjera" lidera ówczesnej korupcji, co daje jawne podstawy do powiązania go z ustawianiem meczów. Korupcja to był nowotwór polskiej piłki, w mojej ocenie to ona spowodowało to, że przez wiele lat byliśmy piłkarskim zadupiem. Dzisiaj K. Stanowski wraz ze swoimi pachołkami z Weszło próbują wybielać Czesława. Piszą, że skoro nie zostały mu postawione zarzuty to jest dowód, że Czesio niewinny. Oczywiście skala hipokryzji Stanowskiego osiąga tutaj swoje apogeum. On sam w swoich programach wielokrotnie krytykował wyroki polskiego sądownictwa. Śmiał sie z wyroku P. Kraśko, czy też otwarcie krytykował to, że Słowik sobie może dzisiaj chodzić po chodniku jak normalny człowiek, ale kiedy to jego kolega w ciężkich do wyjaśnienia okolicznościach zostaje uniewinniony to nagle SĄD TAK ZDECYDOWAŁ, WIĘC TAK MUSI BYĆ. Nie, ta sprawa nigdy nie została wyjaśniona i nigdy nie zostanie wyjaśniona z wiadomych powodów o których i Stanowski i Michniewicz doskonale wiedzą, a próba zamknięcia ust ludziom, którzy brzydzą sie korupcją jest żałosne. Należy też pamiętać, że korupcja w tym kraju miewała powiązania z grupami mafijnymi, tak między innymi tymi, którymi Krzysztof tak bardzo sie brzydzi. Już wtedy działały chociażby zakłady bukmacherskie, każdy wie jaka była sytuacja w kraju, jak ciężko było o każdy grosz. Wyobraźcie sobie teraz, że przegrywacie swoje dwie wypłaty dlatego ,że ktoś się "dogadał pod stołem". Stanowski nawet dzisiaj jest twarzą jednego z takich zakładów XDD. No cóż, mydlenie oczu trwa w najlepsze. Wiem, że czasami Stanowski czyta wykop, więc jeśli dotarł do niego ten wpis i ma na tyle jaj, żeby obronić swojego przyjaciela może warto zorganizować hejtpark z jakąś kompetentną osobą w tych sprawach, bo artykuły pisane na Weszło przez dziennikarzy, którzy w momencie kręcenia wałków byli nastoletnimi chłopakami są, no łagodnie mówiąc mało wiarygodne. Proponuję chociażby przedstawiciela Bloga Piłkarskiej Mafii, Stano zorasz go i będzie po problemie, ładnie się kliknie więc pewnie nawet sponsorzy będą szczęśliwi. No chyba, że jednak czegoś się obawiasz i swoich argumentów nie jesteś do końca pewien. Wtedy może faktycznie zostań przy pisaniu tweetów dla swoich fanów z middlesbrough.
#kanalsportowy #reprezentacja #pilkanozna #stanowski #agent711
krucjatadlapogan - Rzadko piszę na wykopie posty na serio, ale to jest chyba ten mome...

źródło: comment_1643557893tDBYFFNQL1O0CclKYHbTsl.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • 148
@krucjatadlapogan najlepsze że te telefony miały też miejsce przed i po meczach, ciekawe jakby wytłumaczył Czesław to że prowadził krótkie rozmowy z szefem piłkarskiej mafii w dniu meczowym xDD
  • Odpowiedz
Fakty sa takie ze w tamtych czasach prawie kazdy byl umoczony kto siedział w polskiej piłce. Andrzej Iwan pisał w swojej ksiazce ze mu Nawałka 60tys zl łapówki proponował. Śmieszy mnie teraz wyciaganie tego po nastu latach.
  • Odpowiedz
ale kiedy to jego kolega w ciężkich do wyjaśnienia okolicznościach zostaje uniewinniony to nagle SĄD TAK ZDECYDOWAŁ, WIĘC TAK MUSI BYĆ


@krucjatadlapogan: Z tego co się orientuje to nie był postawiony przed sądem więc nie był też uniewinniony.
  • Odpowiedz
Wiem, że czasami Stanowski czyta wykop, więc jeśli dotarł do niego ten wpis i ma na tyle jaj, żeby obronić swojego przyjaciela może warto zorganizować hejtpark z jakąś kompetentną osobą w tych sprawach, bo artykuły pisane na Weszło przez dziennikarzy, którzy w momencie kręcenia wałków byli nastoletnimi chłopakami są, no łagodnie mówiąc mało wiarygodne.


@krucjatadlapogan: był kiedyś jakiś telefon w tej sprawie i Stano powiedział, że jak będzie Michniewicz w studiu
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@krucjatadlapogan: to nie korupcja sprawiła, że jesteśmy\byliśmy zadupiem tylko nieprofesjonalizm ogólny i bycie biedakami. W takich Włoszech Juve potrafiło wszystkimi środkami, piłkarskimi i łapówkarskimi wywalczać mistrzostwo a i parę lokalizacji Mundialu było kupione. Korupcja nie przeszkadza w uczestniczeniu w wielkiej piłce, bycie biedakami, których nie stać ani na szkolenie ani na łapówki już tak.
  • Odpowiedz
Fakty sa takie ze w tamtych czasach prawie kazdy byl umoczony


@martin123154: Raz, ze to bzdura co piszesz, dwa, Iwan i Michniewicz to kompletnie inne lata, jak Michniewicz sobie kupczyl to Iwana juz dawno w polskim sporcie nie bylo
  • Odpowiedz
Wyobraźcie sobie teraz, że przegrywacie swoje dwie wypłaty dlatego ,że ktoś się "dogadał pod stołem".


@krucjatadlapogan: Wszystko spoko, ale jak ktos stawia dwie wyplaty u buka, to nie powinien miec pretensji do kogokolwiek, tylko do samego siebie, ze jest debilem.
  • Odpowiedz