Wpis z mikrobloga

Heja, wrzucam update włosów po przeszczepie w Turcji (3 tydzień po).
-głowa jeszcze trochę swędzi z tyłu.
-trochę włosów wypada z przodu przy masażu głowy (2x10min dziennie), ale to normalne.
-łeb mi trochę spuchł na czole przez co mi też trochę oczy opadły, ale to też normalne.
-ogólnie to jest łatwiej niż myślałem, że będzie, także spoko.

Jeszcze nie wszedłem na finasteryd czy minoxidil na głowę, w tym tygodniu zamówię ten finaster.
Z minoxidilem się jeszcze wstrzymam (nie chcę wchodzić na wszystko na raz)
Myślę o szamponie z ketozonolem czy jakoś tak, ale jest w #!$%@?ę drogi i jeszcze się zastanawiam, dam znać.

Więcej fot w komentarzach pozdro ##!$%@? #przeszczep #looksmaxing
s0ngo_ - Heja, wrzucam update włosów po przeszczepie w Turcji (3 tydzień po).
-głowa...

źródło: comment_1643554927v85YJzdefRi4hC3fifRElA.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@wanderlust00: w polsce srednio 3 razy drozej a i usluga nie jest lepsza. Nie da się tak od razu wszystkiego na raz zrobic, nie mialem na tyle wlosow z tylu, aby zrobic to na raz, potrzebny bedzie jeszcze drugi przeszczep na ktory szykuję sie za rok/dwa
  • Odpowiedz
@s0ngo_: Dosyć wysokie ceny mają. Ile graftów Ci wszczepili? Ja jestem wstępnie umówiony na kwiecień do Jack Strong Hair. Na jednym polskim forum sporo osób opisało swoje przypadki i efekty były bardzo dobre.
  • Odpowiedz
@s0ngo_: hm. a nie chcą Cię po prostu naciągnąć na kolejny zabieg? przecież nie pojawi Ci się więcej mieszków włosowych niż masz, a te które przeszczepili się nie odrodzą na nowo. Czytałem gdzieś, że na 1 zabiegu przeszczepiają do 5000 graftów. W sumie jak człowiek ma na głowie 100 000 - 150 000 włosów to dość mało przeszczepiają :D
  • Odpowiedz
@wanderlust00: szczerze to #!$%@? wie, nie kumam tych ich pakietow tam, kazdy placi tyle samo a rozne ilosci graftow kazdy ma, w kazdym razie jestem zadowolony, ale korona glowy w dalszym ciagu jest slaba i ja musze poprawic abym w koncu mogl popatrzec w lustro jak kiedys :)
  • Odpowiedz
@wanderlust00 @s0ngo_ Ten kij ma dwa końce. W teorii mogli przeszczepić do 5k w tej klinice, a w JSH chyba nawet do 6k robią, ale im więcej przeszczepów tym dłużej włosy są na zewnątrz i jest większe ryzyko tego, że się nie przyjmą. Ja na szczęście nie będę miał takiego dylematu, bo mam tylko średnie zakola, ale pewnie bym robił całość na raz żeby nie marnować kasy na przeloty itd.
W ogóle
  • Odpowiedz
@bodzix1809: tak tak, właśnie w tym tygodniu będę fina ogarniał a na minoxa wejdę za jakiś czas (nie chcę na wszystko wchodzić od razu) dermarollerem już ogarniam, za jakiś czas pewnie kupię sobie tego dermapena, także przez ten rok będę działał i za rok jak nic się nie #!$%@? - zrobię drugi raz na koronę i będzie baja :)
  • Odpowiedz