Wpis z mikrobloga

@Trutka: Ale co takiego jest w tej 4, czego nie ma w bf3? Bo póki co nic mnie nie przekonało. Nie po to czekaliśmy 2 lata na załatanie większości błędów w trójce, żeby teraz męczyć się z tymi samymi problemami od nowa.
  • Odpowiedz
@Trutka: nie pierdziel mi tutaj i dawaj z nami czasem na partyjkę ;)

@wykop: dzięki za pomoc, fajna sprawa teraz razem pograć na serwerze a nie ze @Doleginho ciagle musi sam wyszukiwać;)

@Doleginho i @rss kawał dobrej roboty, a pomyslec ze pomysł wziął się od tego zeby zagrać sobie smaw/rpg only ;)
  • Odpowiedz
Hejtuj dalej o czymś, o czym nie masz pojęcia ;)


@Trutka: Chyba masz problemy z czytaniem bo Ci już tłumaczyłem że grałem i widziałem co ta gra wnosi nowego - zmiany kosmetyczne + bajery żeby tacy jak Ty nie zauważyli że to ta sama gra co poprzednio ;) I nie "hejtuję" tylko wyrażam własną, popartą empirycznymi doswiadczeniami, opinie.
  • Odpowiedz
@Artysta89: do tego nowa zasada unieruchamiania pojazdów, walka na wodzie, commander, nowe tryby, inne mapy i jeszcze więcej. Czego się spodziewałeś po kolejnej części? Dinozaurów? To jest fps i równie dobrze można napisać, że BF3 to taki BF2 z inną grafiką, itp.
  • Odpowiedz
@Bunkier: zagraj w najnowsze Call of Duty, stosowane tam rozwiązania są tak stare, że pewnie uchowały się jakieś dinozaury (mówię to jako fan wszystkich poprzednich COD MW)
  • Odpowiedz