Wpis z mikrobloga

Niedzielny spamik #morskibaweu
Serwis zrobiony w obu akwariach i jest klimacik. Świeczki, mirko, a na słuchawkach ze spotify My And That Man bo dzisiejszy odcinek Nebula Studio zainspirował mnie do zapoznania się z muzyką tych panów. Nawet spoko, taki Polski blues ^^ Trzeba będzie się ruszyć i też co poćwiczyć czy przegrać ;3 #muzyka

W #akwariummorskie przetarcie szyb bo zbiera się jakiś jasny jak by osad, wymiana waty w filtrze, pomiary parametrów, machnięcie szczoteczką gdzieniegdzie gdzie trzeba i git. Na koniec troszkę bakterii i kontrola wody w dolewce.
W słodkim tylko trochę szyby przetrzeć i wymienić wody by mieć konewkę pełną wody na podlanie roślin doniczkowych <3

Co do morskiego to ma już 4 tygodnie i w sumie to tyle co można napisać nowego :P

#blog #akwarium #akwarystyka
I.....j - Niedzielny spamik #morskibaweu
Serwis zrobiony w obu akwariach i jest klim...

źródło: comment_1643547786arWNb9N9hFncjQLrlXn20T.jpg

Pobierz
  • 5
@danek2137: Trudno mi póki co coś powiedzieć. Jak już będę mieć korale i zobaczę co się z nimi będzie dziać przez długi czas to będę mógł ocenić tą lampkę obiektywniej. Póki co ładnie świeci, ma fajne programy w apce do obsługiwania jej i jest malutka estetyczna.
@danek2137: Tak sobie właśnie myślałem, że jak by brakło światła to zawszę mogę dokupić lampkę AquaEl do akwariów morskich (Aquael Leddy Slim Duo Marine & Actinic 10W) to dalej wychodzi taniej niż pro lampa rekomendowana i można by nią dopalić światłem przez 5h dziennie. Oczywiście estetyka takiego rozwiązania pada. Hipotetycznie, w praktyce trudno mi jeszcze ocenić cokolwiek.

Co do moich zakupów to popełniłem taki gówno post na swoim blogu gdzie to