Wpis z mikrobloga

#!$%@?ć #pge #pgedystrybucja. Byłem 1 w kolejce, po 15 minutach oczekiwania dalej pierwszy. Zadzwoniłem pod numer alarmowy energeryki jako zagrożenie życia, ponownie 15 minut oczekiwania. Dodzwonione, przekierowała. 4 w kolejce, po kilku minutach nagle 6 w kolejce. #!$%@?.
  • 8
  • Odpowiedz
@GeDox: heheheheh standard;p Jesteś w porządku przyznając się publicznie. Pooglądaj sobie wcześniej wszystko na internecie i doinformuj się na ten temat na spokojnie bo przepłacisz! W poniedziałek będzie już po wszystkim wiec masz czas stary! Fajnie jak by miał agregacik siłę (3 fazy) może sie przydać w razie kryzysu dla strażaków czy sąsiadom
  • Odpowiedz
Fajnie jak by miał agregacik siłę (3 fazy) może sie przydać w razie kryzysu dla strażaków czy sąsiadom


@Piskariota: mam w domu instalację 3 fazową, rozdzieloną na piętra, dlatego i tak muszę mieć agregat 3 fazowy

@zgreddo: urwało, niby o 5 włączą
  • Odpowiedz
@GeDox: Myślałem o 3 fazach w agregacie dla służb ratunkowych w razie gdyby twoja kaplica się paliła albo gdyby sąsiad nie mógł nakarmić zwierząt w gospodarstwie a nie na kuchenkę 3fazową... z tego co piszesz wynika że potrzebujesz agregatu na lawecie żeby mieć pełen komfort... Ja nie wiem jak wy prowadzicie te nowe domki na zadupiach...
  • Odpowiedz
@Piskariota: każda szanująca się straż pożarna ma swoj agregat, niedawno wspierali sąsiadkę, bo była podpięta do respiratora. Nie mam kuchenki na prąd, tylko na gaz ;) a wiem, że elektryk może wpiąć agregat w instalację, by przerwy w dostawie prądu były minimalne.
  • Odpowiedz
@GeDox: Dokładnie! Elektrykę projektuje się pod dodatkowe źródło energii. A co do służb straże mają swoje patenty i agregaty ale na wiochach przy ostrej zimie nawet oni mogą potrzebować twojej pomocy...
  • Odpowiedz