Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Macie jakieś porady i spostrzeżenia dla kogoś kto zaczyna swoją przygodę z #minoxidil na twarzy? Coś czego żałujecie, że nie wiedzieliście od początku i gdybyście zaczynali jeszcze raz to wprowadzilibyście w życie jakieś myki i protipy.

Dopiero zaczynam i jest jeszcze za wcześnie na jakiekolwiek rezultaty, ale zdążyłem się już zapoznać z efektami ubocznymi. Ból głowy mam już chyba za sobą. Teraz doskwiera mi już tylko wysuszanie skóry twarzy, na który całkiem nieźle pomaga krem. Mam tak suchą skórę, że aż robi się biała jak papier i się sypie xD Jeszcze przed kuracją na co dzień używałem kremu nawilżająco-kojącego na dzień i na noc do cery odwodnionej i wrażliwej marki Faceboom.

I on jest spoko, ale teraz muszę go zużywać dużo więcej i nie jest to zbyt ekonomiczna opcja. Może znacie jakieś inne kosmetyki, które się dobrze sprawdzają na suchą gębę?
#niebieskiepaski #zarost #broda #twarz #kosmetyki
  • 7
  • Odpowiedz
@MARClN: wszystko kwestia genetyki, jeżeli masz mieć brodę to będziesz miał nie ważne czy zaaplikujesz 0.5ml dziennie czy 2.137ml, żadne rutyny i protipy nie mają znaczenia, jeżeli ma działać to zadziała
  • Odpowiedz
@MARCIN U mnie było podobnie - najpierw kupiłem loxon na 3 miesiące, ale po 2 tygodniach skóra tak się wysuszała, że postanowiłem "albo pianka albo odstawiam minox", więc kupiłem piankę, a loxona sprzedałem komuś z taga. :P

@astrogator Ciężko stwierdzić. Minoxa używałem około 13 miesięcy, w tym czasie korzystając miesiąc z loxonu (mocno wysuszał skórę i odstawiłem), potem z pół roku z pianki, następne pół roku z płynu lipogaine. Po piance niezbyt
  • Odpowiedz