Wpis z mikrobloga

nie wiem czy ktoś tu Genzie jeszcze ogląda ale muszę zwrócić Frizowi honor w kilku kwestiach:
- Mortalcio i Kartoni bardzo dobrze sobie radzą i ciężko ich nie lubić
- to samo chłopak Hanii aka Wąski, denerwuje mnie że moduluje głos jakby do niemowlaków mówił, ale contencik robi dobry, w ogóle on i Mortalcio przyćmili Bartka który miał być wielką gwiazdą
- Matter się by nie nadawał do czegoś takiego i zresztą widać po gościnnych występach u innych że jest strasznym stypiarzem

Ogólnie widać, że jest to kierowane raczej do jeszcze młodszych odbiorców niż orginalne daily Friza, ale jako odmóżdżacz do obiadu całkiem znośne, zwłaszcza teraz bo poprawili mocno content i nie kopiują już starych filmików.
#friz #genzie
  • 9
@NowyTonyHawkTylkoZeRapowy: Kurde. Lubię sobie puścić youtuba w pracy, żeby coś tam leciało w tle. T5M było bardzo spoko do oglądania. Genzie na początku też było w miarę ale teraz to już straszna kupa z tego się zrobiła xD
Tak jak filmiki ekipy można obejrzeć, patec robi fajny content. Ale genzie to tragedia, nie wiem chyba dla dzieci 5 lat. Jakieś teleturnieje przebieranki xD No tragedia.
Bartula w t5m się fajnie zapowiadał
@corryand: no zbyt dużego budżetu na nagrody nie mają, ale i tak się starają i jest tryhard a o to chodzi, u friza czasem niektórym nie zależało nawet jak parę koła do wygrania bylo.
a te przebieranki to mi się podoba jak się wcielają w jakieś role jak w coś grają, czasami jest cringe ale generalnie dobrze im to wychodzi i spoko urozmaicenie
@NowyTonyHawkTylkoZeRapowy: no ale to nie chodzi o budzet a pomysly. Typu kto przegra ten gotuje dla wszystkich czy usluguje czy jedzie po zakupy czy sprzata pokoj czy myje lazienki przez tydzien czy cokolwiek. Kto wygrywa ten dostaje sniadanie do lozka od przegranego, czy ktoa ma upoec mu jego ulubione ciasto czy chociazby moga walczyc o ulubione przez nich slodycze jesli budzet wynosi tam 30 zl to nawet pare slodyczy za 3