Wpis z mikrobloga

Mirki taka weekendowa sonda here we go again ( ͡° ͜ʖ ͡°) Macbook czy Dell?

Szefostwo wymienia stopniowo i przychodzi na mnie czas, mogę sobie zdecydować. Co byście wybrali, Macbooka Pro czy Della XPS? Informacyjnie: płaci za to korpo, ale cena jest właściwie taka sama.

#programista15k #programowanie #macbook #dell #komputery
ch_is - Mirki taka weekendowa sonda here we go again ( ͡° ͜ʖ ͡°) Macbook czy Dell?

...

źródło: comment_1643456311FLlvuZbgQ9NSd9PvXYyT2D.jpg

Pobierz

Co byś wybrał?

  • Della 25.2% (53)
  • Macbooka 70.5% (148)
  • coś innego (co?) 4.3% (9)

Oddanych głosów: 210

  • 31
  • Odpowiedz
@Zero_Gravity:

Macbook #!$%@? XPSy pod względem jakości ekranu, wydajności, jakości wykonania, czasu pracy na baterii, kultury pracy, gładzika itd, a ty jedyne co w stanie jesteś powiedzieć to "no ale notch" xDDD To tak jakbyś porównywał s klasę do skody superb i twoim argumentem by było "no ale s klasa nie ma parasolki w drzwiach" xDDDD
  • Odpowiedz
@LazyInitializationException: no to podziel się sytuacją, kiedy laptop Ci się popsuje? MBP musisz albo oddawać do serwisu, albo odsyłać. W dellu technik do Ciebie przyjeżdża i na miejscu Ci naprawia. Wydajność? A Docker i synchronizacja plików? Mało ramu? Za mały dysk? W przypadku MBP - było kupić droższy model. W Dellu? Możesz albo kupić max speckę, albo pójść w podstawę i resztę sprzętu samemu dołożyć.
  • Odpowiedz
no to podziel się sytuacją, kiedy laptop Ci się popsuje? MBP musisz albo oddawać do serwisu, albo odsyłać. W dellu technik do Ciebie przyjeżdża i na miejscu Ci naprawia


@Zero_Gravity: Mam to w piździe. Kontrahent na następny dzień daje mi nowego

Wydajność? A Docker i synchronizacja plików? Mało ramu? Za mały dysk? W przypadku MBP - było kupić droższy model. W Dellu? Możesz albo kupić max speckę, albo pójść w podstawę
  • Odpowiedz