Wpis z mikrobloga

@ania1973 u Chomika też to szybko zniknęło. A Ty widziałaś to story u Fitnesiary? Ona to jakoś odpowiedziala na to pytanie? Bo tu wygląda jakby nie dała żadnej odpowiedzi. Może przez przypadek udostępniła to pytanie i temu szybko ta storka zniknęła. A ten już kręci dramę i tak się właśnie oni odcinają cały czas ją atakując. Oni mogą, a jej nie wolno cokolwiek powiedzieć bo zawsze źle . ¯_(ツ)_/¯
@mimi410: coś w tym jest, też odnoszę podobne wrażenie, wręcz bym powiedziała, że on mam ból dvpy zalatujący urażonym męskim ego. Ewidentnie też mają coś niewyjaśnione i stąd te kwasy. Ja to bym się nawet nie zdziwiła, jakby się okazało że ona to ma więcej brudów na nich niż oni na nią. Bo jakoś dziwnym trafem jak podczas emisji ona nic nie komentowała, po jednym z jej story to podejrzewam że
@Olostro: Jak dla mnie oni sami sobie to napędzają. Wiadomo są zryci ludzie, którzy nie mają swojego życia,dlatego takie durne pytania. Nie zdziwiłabym się gdyby, sami te pytania do Wiktorii wysyłali. Prawda jest taka ,że ona tak naprawdę nic złego o nich nie powiedziała, tym bardziej o Łukaszu, ja nie rozumiem jego oburzenia. Zgadzam się,że co by było gdyby nie było w tym sezonie Wiktorii, nie było by o czym i
@Lolek1011: Gdyby się odciął od tego jak mówi, to nie udostępniał by store Wiki. Skoro tak szybko jak się to na jej story pojawiło,tak szybko znikło, to świadczy tylko o tym,że albo udostępniła to nie chcący,albo zdała sobie sprawę,że nie powinna tego udostępniać. Swoją drogą ludzie to nie mają chyba swojego życia,skoro nadal żądają i piszą takie głupie rzeczy.
@ania1973 Chomik jest dzbanem , który nie radzi sobie z emocjami. Ostatnio jak ktoś mu napisał coś w stylu że czego on znowu o tej Wice gada to to udostępnił z podpisem że takich ludzi trzeba izolowac. Kretyn. Przerażające że chłop ma prawie 30 lat. A i zaczął się z Fitnesiara przyjaznic jak ta się rozeszła z Ciposzem. Coś za dużo tych zbiegów okoliczności
@magdalena-ciszowska: leczenie się to żaden wstyd... fakt dziewczyna się pogubiła ale może jak się 5 edycja zacznie i ci ludzie z 4 edycji zobaczą że my ich mamy w nosie nawet jeśli wyciągają coś o fitnesiarze to przestaną to robić i ona będzie mieć spokój i dojdzie do siebie.