Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
#papasmerfik
#patoweryfikator
Ale ten koleś jest odklejony od rzeczywistości.
Parę dni temu na livie gadał godzinę, że jak będzie w Polsce to pierwsze co zrobi to jedzie do Ełku i będzie zabierał małpki sutenera, a alfonsa #papasmerfik potraktuje kastetem.
Od wczoraj siedzi w Polsce i prowadzi swoje wątpliwej jakości wywody na YT i wiecie co? Wyzywa od psycholów, chamów i debili ludzi, którzy mu pisali, żeby jechał i ratował Ducha. On nie jest od pomocy żulom i niech sobie widzowie pomagają.
Dla niewtajemniczonych #patoweryfikator to nowa nazwa kanału dworze zoo, gdzie łepek robił strimy z narkomanami i patologią w Niemczech oraz miał parę filmów z Duchem, Staśkiem i Billim. Obecnie ma taki ból dupy, że Smerfik zarabia, że sam miał ukraść pacynki i zabrać ich na Malediwy, żeby robić strimy( ͡° ͜ʖ ͡°). #patostreamy
  • 12
Niech ci ruscy już zaoraną ten kraj


@Sonic233_: Przecież tam jeszcze większa patologia, chociażby ta sytuacja jak ten pijany ruski podczas strima wywalił kobietę na mróz i ta zmarła
Po pierwsze oglądałem, jeszcze za czasów daily, byłem młodszy itd. poza tym weź ty nie porównaj grupki młodych ludzi robiących rozrywkowy (może i nie zawsze mądry) content o grupki żuli? Chcesz sobie takich oglądać to masz ich pod każdym sklepem, ale żeby jeszcze wspierać ta patologie i wpędzać ich tym w coraz głębszy nałóg a do tego wyzysk przez osobę która transmisje prowadzi, to trzeba być nie porządnym dzbanem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Sonic233_: "oglądałem, jeszcze za czasów daily, byłem młodszy itd."
No debil zapomniał, że przed czterema miesiącami sam spakował linkami do friza. Jprd