Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@depcioo: Sam paliłem wielokrotnie, ale nie jestem zbytnim fanem THC. Raczej preferuję przewagę CBD, CBG i całej reszty.

Co nie zmienia faktu, że od 30 lat nie jestem w stanie pojąć, jak rośliny mogą być nielegalne. Czy to konopie indyjskie, grzybki rosnące w Polsce, czy kava kava którą realnie nie można handlować. Za 100 lat będą się z nas śmiać jak my z prohibicji alkoholowej, a niektórzy jeszcze bronią obecnego histerycznego
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@neonn: dlaczego powinna? Jedna z wad to zwiększenie liczby uzależnionych. W kraju, gdzie alkoholizm jest tak powszechny, że nawet picia kilku piw co wieczór nie uznaje się za nic dziwnego.
Faktycznie potrzeba nam jeszcze więcej ćpunów z rysami na mózgu, które przy jaraniu są aż przerażające
  • Odpowiedz
@depcioo: paliłem może z 10 razy w życiu, ale jakoś mnie do tego nie ciągnie(tak jak do innych używek poza alko), przeważnie muła łapałem, a ostatnio z dwa lata temu zjarałem się oparami i dlatego już złapałem jednego bo siedziałem z ziomkami w garażu, wtedy to nawet spoko było, ale na drugi dzień kac morderca bo wcześnie poszło trochę alko. Mi osobiście to nie przeszkadza, nawet zapach czy jak ktoś przy
  • Odpowiedz