Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@wpisynienawisci: gówno za przeproszeniem mu za taką ilość zrobią. Sebie to jeszcze mogą przykleić dilerkę, a gość ma kasy jak lodu i na 99% umorzenie xD
  • Odpowiedz
@wpisynienawisci z tego co czytam, to podjechała do niego późnym wieczorem specjalnie, więc ktoś go sprzedał. To nie była przypadkowa i rutynowa kontrola. Tak dac się złapać to moze każdy z nas. Mam kumpla policjanta, a jest podkomisarzem i wie co mówi, a mówi że jak zgłosisz że u sąsiada widzisz narkotyki na chacie (można jakąś historię ułożyć) to na bank przyjadą i to zweryfikują. Tzn wejdą na chatę. A jak zgłosisz
  • Odpowiedz
  • 3
@Twoj-stary-w-wiadrze Zielsko jest w Polsce nielegalne, a to czy je ma przy sobie osiedlowy dresik, Mata czy Twoja matka nie powinno mieć znaczenia. Skoro jest to substancja zakazana to każdy kto posiada powinien poniesc konsekwencje.
  • Odpowiedz
Ja #!$%@?, łebek zobaczył patrol i zaczął uciekać to go złapali normalna sprawa.
W sumie nie interesuje mnie ten cały maty więc nie czaje dlaczego znalazł się na tym portalu,coraz bardziej skłaniam się do tego żeby usunąć konto, bo ten portal że smiesznymi obrazkami upadł bardzo nisko
  • Odpowiedz