Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 855
@oszty: jaka afera xD zatrzymali go z 1.5g trawy, jego kolega mial 0.5g xD zaraz się jeszcze okaze ze to cbd czy cos xD no rzeczywiscie woda sodowa i konczy sie ten chlopak, przeciez to z milion porcji dilerskich
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
@oszty: chyba jeszcze nikt nie siedział za taką ilość, nawet jak się okaże że to rzeczywiście trawa to najprawdopodobniej umorza sprawe i tyle z calej afery xD ewentualnie dostanie max jakies zawiasy, podejrzewam ze i tak nie bedzie potrzebowal swiadectwa o niekaralnosci do pracy w jakis januszeksach xD stracone pieniadze i czas policji, prokuratury, sadu xD
  • Odpowiedz
@oszty: tu już nawet nie chodzi o to co tym było, tylko jak media kreują rzeczywistość. Wielu ludzi, niekoniecznie tych młodych, będzie uważało go za narkomana i bandytę. Przestępcę nie mniejszego niż Słowik, bo marihuanen złe. Karykaturalnie wyglądają wszystkie próby legalizacji przy takiej narracji. #!$%@?ł to pies w sumie
  • Odpowiedz
@ZielonkaUno: przecież nie neguje tego co mówisz xd jasne że będzie narkomanem ale to na takim imagu mu zależy, prakrycznie tylko o tym śpiewa xD babiczki ogladajace tvp i tak by jego płyt nie kupowały.
  • Odpowiedz
@oszty: I bardzo #!$%@? dobrze! Nie ma litości dla ćpunów i narkotykarzy. Teraz czuję się o wiele bezpieczniej i mogę w spokoju wyjść z piwnicy.
Do tej pory nie wyleczyłem się z traumy jak zostałem zaatakowany w złotych tarasach i nie pozwalał mi ten osobnik (przebrany za papugę) wjechać na górę i coś krzyczał, żebym zostawił jego schodki i żebym #!$%@?ł.
Do monaru takich wysłać albo na dożywotnie prace społeczne. Tatuś
  • Odpowiedz