Wpis z mikrobloga

@RozowaWkolorachTeczy: Ludzie BTC aktualnie nie jest nawet najniżej, jeśli spojrzycie nawet na skale roku. Co to jest rok, nic. W wakacje była analogiczna sytuacja, ja rozumiem, że jeśli było kupowane na górce 50k+ USD, to można być spanikowanym i traktować, jak to obecnie jest źle z BTC no ale takich sytuacji jak widzicie na wykresie było wiele, więc spokojnie. Na odbitkę i nowe ATH nie trzeba było długo czekać. Wiadome, że
chłop ma trochę racji


@RozowaWkolorachTeczy: Ale w czym ta racja, bo nie rozumiem?

trzeba było sprzedawać a nie ignorować oczywiste cykle które powtarzają się jak w zegarku co parę lat, teraz będziecie bagholdować przez kolejnych parę lat albo na wieki jak trzymacie alty.


@UczesanyPedryl: Po fakcie to każdy jest mądry. Gdyby poszło wyżej to ty byłbyś tym frajerem tylko z bólem dupy zamiast obsranych majt. Tutaj nic nie jest pewne
Co to jest rok, nic


@Yakooo: kolego, ja nie twierdzę, że nie masz racji, ba masz 100% racji. Kto nie siedzi na lewarach, tylko hodluje powinien upatrywać okazji do dokupienia i cierpliwie czekać. Piję do tego, że jesteś cholernie niespójny w swoich określnikach czasu. "Za chwile odbije" versus "co to jest rok, nic" w rozumieniu czekania XD.
Ciężko rok nazwać chwilą :D
I tak, oczywiście wiem, że nikt tutaj datami sypać
@RozowaWkolorachTeczy: No ja holduje i przy wiekszych ruchach wymieniam na stable coiny. Nie upatruje pół roku / roku jako długiego okresu czasu. (No bo gdzie indziej, możesz spodziewać się 60% w górę w trakcie kilku miesięcy?).

Przecież jeśli myślisz o wzroście btc o kilkadziesiąt procent, no to rok to nie jest raczej długo XD

No chyba, że masz jakieś dojścia do miejsc, gdzie można spodziewać się takich zwrotów w tak krótkim
@RozowaWkolorachTeczy: No właśnie rozumiemy się, uważam, że wzrost 60% danej kryptowaluty, można ocenić nazewnictwem "za chwilkę" jeśli mówi się o kilku miesiącach - czy roku. No jeśli twoim zdaniem, realny jest wzrost 70% wartości w BTC w kilka dni, no to okej - w tym przypadku, moze źle interpretujesz moje słowa.

Ja mówię tutaj o bardziej realistycznych kwestiach. Imo jeśli uważam, że dana waluta wzrośnie o 60% i mówię za chwilkę