Wpis z mikrobloga

Mircy pomozcie, bo osiwieje. Od czasu do czasu trace mozliwosc wstawiania polskich znakow i do czasu zresetowania komputera nic co zmieniam nie powoduje poprawy. Nie chodzi tu o kwestie klawiatury polski - programisty, taka jest ustawiona, shift + ctrl nic nie zmienia - to nie tu jest problem. Po resecie nagle problem znika, ale jest to upierdliwe, bo musze pozamykac otwarte maile, dokumenty itp. Windows 10, Laptop dell, klawiatura Logitech MX Keys. Najczesciej problem pojawia sie przy korzystaniu z Outlook.

#kiciochpyta #informatyka #windows #helpdesk #komputery
  • 7
@BjornIronside mogłem mieć (teraz nie wiem, bo uruchomiłem ponownie), ale problem na pewno nie występuje zawsze jak podłączam się pod zdalny, będę obserwował te korelację - dzięki za jakiś pomysł. A co konkretnie może to powodować? Inny język na zdalnym?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Letoo: nie wiem co to powoduje, ale czasem mam tak, że jak podłącze się gdzieś przez pulpit zdalny to w pozostałych programach nie wchodzą mi wtedy wszelkie znaki z Alt (tak jakby ignoruje wciśnięcie tego klawisza). Pomaga przejscie do tego pulpitu zdalnego i jego ponowne zminimalizowanie ¯\_(ツ)_/¯