Wpis z mikrobloga

Boże jaki ten wykop jest nudny, przewidywalny. Ciągle wałkowane te same tematy i stare żarty który nigdy nikogo nie śmieszyły oprócz autystycznych wykopków. Mam wrażenie że już same niedobitki tu zostały i za każdym razem jak szybko przeglądane gorące (bo czytać się już tego nie da) zastanawiam się co ja tu #!$%@? jeszcze robię. Chyba liczę na cud. Same dzieci udające dorosłych tu zostały. Już rzygać mi się chce na widok non stop tych samym "super śmiesznych memikow" i przemądrzałych downów. Wiem, że czas stąd #!$%@?ć ale jakiś głupi sentyment do tej strony nadal mnie tu trzyma...
  • 11
@MiedzyInnymi: z szybkiego przeglądnięcia pierwszy przykład z brzegu to żarcik hehe uwaga bo spadniecie z krzesła "jeśli Podkarpacie graniczy od południa ze Słowacją to z kim graniczy od rana?" Hrhehehehrhr czacie od rana xDDFDf bo południe i uwaga! Rano XDDDDF nie no zesrałem się ze śmiechu. Przecież to nawet 10 latka by nie rozśmieszyło ja #!$%@? ludzie dorosnijcie nie dziwię się że jesteście przegrywami bez kobiet i znajomych bo reprezentujecie sobą
@MiedzyInnymi: Przecież ty tez jesteś przegrywem bez kobiety i znajomych wiec świetnie się w ramy naszej grupy wpasowujesz ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)