Wpis z mikrobloga

Oglądał ktoś gameplay reveal UFL? Obawiam się, że to będzie połączenie FIFY z PESem tylko, że za uczciwą cenę czyli gratis ( ͡° ͜ʖ ͡°) no i szkoda trochę, że Penaldus ambasadorem, ale dla UFL to akurat strzał w dziesiątkę
#gry #ufl
  • 12
  • Odpowiedz
@BigVV za dużo do oglądania to tam nie ma. Spodziewałem się czegoś więcej no ale zobaczymy jak pogramy.

Penaldus xD lepiej dać sterydziarza, nie? No bo wiecie, Złotą Piłkę wygrał...
  • Odpowiedz
@BigVV kurde trzeba mimo wszystko dać im szanse, bo FIFA to dramat, a mój wczesniej ulubiony pes zszedł na dno. Boję się, że wszyscy są tak przyzwyczajeni do wyżej wymienionych, że jak chlopaki zrobią cokolwiek innego to ludzie postawią na nich kreskę.
  • Odpowiedz
@BigVV: ja jestem bardzo optymistycznie nastawiony, gameplay może być nawet i słaby na początku, ale wystarczy ze zrobią kalkę FUT z fify, a potem będą słuchać graczy i sukcesywnie zmieniać co trzeba i będzie git. EA ma totalnie #!$%@? na graczy, praktycznie zero komunikacji i wszystko robi tylko pod fifa pointsy ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@BigVV no jasne, tak to najłatwiej tłumaczyć. Ronaldo masakrował w Hiszpanii. Poszedł do Juve - ciągnął ich za uszy. W Anglii gdyby nie on, United graliby o utrzymanie i byliby za burtą LM. No ale Messi już nic nie musi...( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@BigVV: Według mnie to gameplay wygląda aktualnie gorzej niż fifa mobile. Jak taki upośledzony pes. Niestety, ale nie wróże tej grze sukcesu.
  • Odpowiedz