Wpis z mikrobloga

Alkohol to cichy zabójca. Zabija nie tylko zdrowie, ale również nasze relacje. Alkohol ma nas znieczulać, żebyśmy zapomnieli o traumie, depresji, smutku. Każdy ma jakiś swój indywidualny powód, czasem bardzo głęboko zakorzeniony.
Ja piję tylko po to, żeby zapomnieć Cię, wszystkie chwile te, które są na nie, bo chcę nie myśleć o tym już, zdmuchnąć wszystkie wspomnienia niczym zaległy kurz, tak już, po prostu nie pamiętać sytuacji, w których serce klęka, wiem, nie wyrwę się, chociaż bardzo chcę, mam nadzieję, że to wiesz i Ty.

#alkoholizm
  • 6
@Haramb3: Niewątpliwie, alkohol tak jak każde uzależnienie nawet od rzeczy przyjemnych do jedzenia (napoje,chipsy,słodycze) niszczy życie podobnie jest z hazardem, ale też uzależnieniem się od gier komputerowych czy też nawet głupiego smartphona, każdy kto nadużywa jednego lub połączenia tych kilku wynalazków zła, sam siebie skazuje na wyłączenie z kontaktów towarzyskich w najbardziej intensywnych i kluczowych dla przyszłości życia prywatnego latach życia (20-27 lat) potem jest już bardzo ciężko cokolwiek budować bo