Wpis z mikrobloga

Dzisiaj podszedł do mnie i mojej dziewczyny, facet po 40 i mówi, że nie ma gdzie spać i co jeść, a z racji tego że wyszliśmy z Maka to daliśmy mu frytki i dałem mu parę drobnych. Opowiadał że wrócił z Holandii i że żona go zdradziła i że nowy facet chodzi w jego kapciach xD. No i sam nie wiem czy warto im pomagać, bo trochę niespójne były jego reakcje, mówi że boi się kowida a na odejście pocałował moja dziewczynę w rękę xd i że boi się spać na dworcu bo się zarazi. Też ma jakąś przyjaciółkę, która pomogła mu coś wydrukować, także nie wiem czemu go nie przenocowała i no wracając z Holandii bez ani grosza eh. Mam nadzieję, że chociaż 1 osobie z tych wszystkich co zawsze podchodzili do mnie jakoś pomogłem.
#zalesie #bezdomnosc
  • 6
  • Odpowiedz
@Ogii: chyba spotkałem ostatnio tego samego menela, coś #!$%@?ł że baba go z domu wyrzuciła i ma problemy a ja do niego "każdy ma jakieś problemy gościu" po czym wsiadłem do samochodu i odjechałem. Kiedyś bym rzucił 2 złote jak byłem młodszy, a teraz mam #!$%@? w tych żuli. Pracy jest od #!$%@?, może nawet iść wykładać towar w sklepie czy stać na ochronie, a umyć się czy zrobić pranie może
  • Odpowiedz
@Polnischefuhrer: Też tak uważam, jednak ciężko mi się zachować w takiej sytuacji, bierze trochę z zaskoczenia ale powoli zaczynam się tego od uczyć. Jednak tym razem byłem z dziewczyną a ona strasznie angażuje się w takie rzeczy, dopiero później myśli co zrobiła. Ale chciałyśmy mu znaleźć pracę i był nawet chętny ale cóż. Trudno 2 zł w plecy to nie też taka wielka strata
  • Odpowiedz
@Ogii: no to musisz zareagować inaczej następnym razem, a dziewczynie wytłumaczyć, że jak ktoś chce pieniądze to musi ma nie pracować. Nie dawaj więcej wkręcać się w takie gówniane sytuacje, gość nie powinien Cię zaczepiać jak chcesz spokojnie iść z dziewczyną.
  • Odpowiedz