Wpis z mikrobloga

@upodlator: To lekko przerobiona wtyczka do wordpressa, można się też przełączyć na widok kalendarza klikając w wyszukiwarce w przycisk miesiąc. A co do twojego pomysłu myślę, że faktycznie takie kafelki mogłyby lepiej wyglądać.
@razor172: pomysł fajny ale ...oprócz dostępnych w necie dat i grafik nic więcej nie dałeś. Brak oficjalnych linków do poszczególnych federacji, fb, insa, yt. Do tego jakieś linki do oficjalnych filmów danej federacji, nawet trailery itp. Póki co 2 na 10.
@galo86: Strona stoi kilka dni dopiero, wrzuciłem ją na wykop z myślą, że właśnie o jakichś uwagach. Co do linków do kanałów federacji to faktycznie mogę je wrzucać w postach. Co do trailerów to chodzi ci o jaką osobną zakładkę do tego, czy jak to widzisz?
@razor172: wiesz, jeśli chcesz zrobić coś wow to powinno to wyglądać bardziej profesjonalnie tak jak mirki pisały wcześniej. Do tego daj coś w stylu wikipedia ale mmapedia związana z tymi galami, czyli daty gal, kto wygrał, trochę ala bukmacherka ale w fajnym wydaniu, full zestawienia, nie ma tych federacji zbyt wiele a całość znajdziesz w necie. Daj info o zawodnikach, jeśli ktoś wygrał pas to też. Do tego jakieś ciekawostki w