Wpis z mikrobloga

Hej, czy interesował się ktoś tańszą alternatywą dla #greenout #hempshot? Czy np olejek od kombinatkonopny 500mg 30ml (za jakieś 30 zł) ma podjazd do króla? Od 3 Msc codziennie aplikuje 5ml pure line lub 25 ml stronga. Taka ilość (niezmiennie) działa na mnie świetnie, jednak portfel zaczyna mocno krzyczeć i zastanawiam się czy np taka jak wspomniana wyżej buteleczka mogłaby być dla mnie ratunkiem.
  • 11
@todobryruch: na hyperreal ktoś pisał, że ten on kombinatu działa sativowo, ale trzeba wypić całą butelkę więc się nie opłaca. Myśle że na ten moment fresh bomb strong to najlepsza opcja, zwłaszcza że wystarczy ci 25ml. Niektórzy muszą wypic cała butelke zeby cokolwiek poczuć, więc ciesz się że należysz do tej grupy osób którym tolerka nie rośnie.
@czaronykiel: ja twardo trzymam się jednej dawki, czy to edibles czy standard to nie zmieniam sposobu podawania i ilości i dzięki temu można powiedzieć, ze jestem dosc ekonomiczny. Oczywiście jakbym zjadł 4 wiadra, na drugi dzien 25 ml już by tak fajnie nie zadziałało… Strongi super, ale pod względem opłacalności to moim ulubieńcem jest 20 ml chocolate (tańszy 10-20 zł od stronga). 5 ml tego wg mnie = 25 ml stronga.